پروفیل وکا SOFTLINE 82

گروه عایق کویر یکی از نماینده های شرکت وکا در ایران است و یکی از دلایلی که با وکا آغاز به کار کرد این است که پروفیل وکا با شرایط آب و هوای خاور میانه سازگاری دارد تغییر رنگ نمی دهد ،تغییر شکل نمی دهد و پروفیل وکا سافت لاین سری 58میلیمتر را وارد بازار کار کردن و در سال 93 اقدام به وارد کردن پروفیل وکا سری 70میلیمتر کرده است .
در حال حاضر وکا پروفیل سری 82 میلیمتر را روانه بازار درو پنجره کرده که از دو سری قبل مزایای بهتری دارد عایق حرارتی پروفیل سری 82 خیلی بهتر است و از شیشه 28 میلیمتر در این پروفیل استفاده میشود . بالاترین بهره وری انرژی و بهترین عایق حرارتیuw-0.70w(mk))) *

با SOFTLINE 82 شما به درستی به بهترین کیفیت تکیه می کنید: سیستم های VEKA تولید شده در آلمان با بالاترین کیفیت ممکن مشخصات (کلاس A به ترتیب DIN EN 12608)

با توجه به اینکه در دراز مدت، افزایش هزینه های گرمایش، نیاز به راه حل های هوشمند و صرفه جویی در انرژی: بهینه سازی وتعادل انرژی هر ساختمانداردلذادر
پنجره های که از سیستم پروفایل SOFTLINE 82
استفادمی شود از تکنولوژی عایق بندی چند منظوره در آنها استفاده شده است که در بالا ذکر شده است

وکا سری 82 طراحی کلاسیک دارد که با شکل ظریف، لبه های کمی پیچیده و عرض های باریک، هماهنگ با هر سبک معماری را دارا است .

وکاسری 82 میلی متر ایده آل برای عایق حرارتی مؤثر، می تواند به طور کلی برای ساختمان های جدید و بازسازی استفاده می شود

با SOFTLINE 82 شما به درستی به بهترین کیفیت تکیه می کنید: سیستم های VEKA تولید شده در آلمان با بالاترین کیفیت ممکن مشخصات (کلاس A به ترتیب DIN EN 12608)

صرفه جویی در انرژی بیشتر
هزینه های گرمایش خود را کاهش دهید: ساختار چند منظوره به خوبی طراحی شده SOFTLINE 82 پروفیل مقدار بسیار کم انتقال حرارت را کاهش می دهد و مصرف انرژی شما را کاهش می دهد.

امنیت بیشتر
برای پنجره ها باید بر اساس مکان و قابلیت دسترسی بسته های امنیتی بسیار متفاوت را برآورده کنید. با اتصالات ویژه، مکانیزم و دستگیره ها، پنجره های ساخته شده از VEKA SOFTLINE 82Profiles می توانند در صورت لزوم مقاوم در برابر سارقان باشند.

طیف وسیعی از امکانات
وکا سری 82 در انواع منحصر به فرد با بیش از 50رنگ و دکوراسیون موجود است و حتی امکان این را دارد با یک طرف آلومینیوم به رنگ دلخواه شما ترکیب شود .
عایق صدا کامل
لذت بردن از فضای زندگی شما: راحتی کاهش نویز و حتی می تواند بر سلامت تاثیر بگذارد. پنجره های ساخته شده از VEKASOFTLINE 82 پروفیل در حال حاضر در برابر سر و صدا استاندارد است و می تواند بالاترین کلاس حفاظت از سر و صدا، را داشته باشد