انواع پنجره UPVC

انواع پنجره UPVC

رنگ‌ها و طرح‌های پروفیل پنجره UPVC

 انتخاب طرح و رنگ پروفیل پنجره UPVC برای ساخت پنجره به شما در طراحی کمک کرده و می‌توانید جلوه‌های بسیار زیبایی را در نمای داخلی و خارجی ساختمان ایجاد کنید. بدین ترتیب شما علاوه بر انتخاب قاب پنجره دلخواه بر طبق اصول کیفی، امکان انتخاب رنگ را نیز خواهید داشت.

نمونه رنگهای زبل بر روی پروفیل UPVC

گروه عایق کویر برای اجرای رنگ بر روی پروفیل‌های UPVC در پروژه‌هایی که نیاز به رنگ دارد از رنگ زوبل آلمان استفاده می‌کند. سرعت عمل در اجرای رنگ و همچنین خروجی آن بسیار دقیق و مطابق با کد درخواستی مشتری است.

رنگ اجراشده دارای کیفیت و ماندگاری طولانی بوده و مطابق گواهینامه شرکت زوبل می باشد.

نمونه رنگ‌های رال آلمان بر روی پروفیل UPVC

اغلب شرکت‌های تولیدکننده در و پنجره دو جداره از رنگ‌های رال آلمان استفاده می‌کنند.

گروه عایق کویر هم از رنگ‌های رال آلمان با کیفیت عالی استفاده می‌کند تا در کنار تولید و مونتاژ درست در و پنجره‌های دو جداره از رنگ‌های مناسب نیز بهره گیرد چرا که عدم استفاده از رنگ با کیفیت سبب می‌شود به مرور زمان رنگ پوسته پوسته شده و از بین برود.

مشاوره پنجره دوجداره

گروه در و پنجره عایق کویر یزد، همواره در تلاش است در راستای تکریم مشتریان گرامی بهترین محصول با بالاترین کیفیت با استفاده از ماشین آلات روز دنیا را ارائه دهد، لذا از مشتریان و گرامی دعوت می شود جهت دریافت مشاوره رایگان پروژه های نوساز و تعویضی و اطلاع از قیمت در و پنجره دو جداره upvc و آلومینیوم، از ساعت 8-17 با شماره 43082-021 تماس حاصل فرمایید.

یا شماره خود را در فرم تماس با ما سایت ثبت فرمایید تا با شما تماس گرفته شود.

ما را در اینستاگرام هم دنبال کنید.

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه عایق کویر یزد می باشد. طراحی و بهینه سازی سایت: شرکت پارسا - Enfold Theme by Kriesi