یراق آلات پنجره دوجداره

با استفاده از پیشرفته ترین قفل و یراق آلات، تحولی اساسی در سیستم قفل و یراق آلات در و پنجره به وجود آمده است. طراحی ویژه این یراق آلات به گونه ای است که در و پنجره را از چهار جهت احاطه کرده و باعث می شود که با چرخش دستگیره در یا پنجره توسط قفل های قارچی شکل به قاب هایشان محکم شوند که این موضوع باعث ایمنی بالای در و پنجره ها می شود.
این یراق آلات از استحکام و کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای عمری طولانی هستند.

یراق آلات پنجره یکی از مهمترین اقلام در پنجره های دو جداره یو پی وی سی و آلومینیوم است. در هر پنجره با توجه به نوع پنجره، جهت حرکت  پنجره و شعاع بازشو آن و بسته به ابعاد ه درلنگه بازشو، مکانیزم مخصوص وجود دارد که سهولت در استفاده و تنوع زیادی در یراق آلات وجود دارد.

در انتخاب یراق آلات پنجره باید دقت زیادی به خرج داد و حتما باید استانداردهای لازم ار رعایت کرد و در موقع ترسیم نقشه باید دقت شود تا ایمنی و تحمل بارهای وارده کنترل گردد .

  • پنجره های لولایی تک حالته (Tilt) و لولایی دو حالته (Tilt & Turn) جهت پنجره های نرمال با انتقال حرارتی پایین و در نتیجه ذخیره انرژی بالا استفاده می شود.
  • پنجره های کسوئی (Sliding) جهت استفاده در مکان هایی که محدودیت فضا دارند.
  • پنجره های فولکس واگنی (Tilt & Slide) ، آکاردئونی ((Folding) ، کشوئی عایق (Lift&Slide) در خصوص پنجره های لوکس با بازشوهای بزرگ و همچنین پنجره های چرخشی (Pivot) ، بیرون بازشو (Out Side Opening) و غیره جهت جوابگویی به سلائق خاص قابل ارائه می باشد.
  • گروه عایق کویر از یراق آلات پنجره آلمانی و ترک استفاده می کند که استانداردهای مقاومت در برابر خوردگی و دوام کیفیت را در سطح بالایی دارا هستند.
  • یراق آلات پنجره را از شرکتهای خوشنامی چون وینکهاوس (WINKHAUS) کاله (KALE) و جی یو (GU) تهیه می شود .
  • رگلاژ در یراق آلات پنجره از چند جهت امکان پذیر است که امکان تنظیم حرکنی و چفت شدن کامل لنگه ها را به ما می دهد.