معرفی گروه عایق کویر یزد، تولیدکننده درب و پنجره دوجداره

شروع کار گروه پنجره‌سازان عایق کویر یزد

گروه پنجره‌سازان عایق کویر یزد، تولیدکننده درب و پنجره دوجداره upvc در سال 1385 فعالیت خود را شروع کرد. ابتدای فعالیت شرکت در زمینی به مساحت 4000 مترمربع و سالن تولید به مساحت 800 مترمربع در شهرک صنعتی یزد بود.

گروه پنجره‌سازان عایق کویر یزد از همان آغاز فعالیت خود تبدیل به یکی از برندهای مطرح تولیدکننده درب و پنجره دوجداره upvc ایران شد. دلیل این امر، به‌کارگیری ماشین‌آلات الوماتک (elumatec) آلمان، پروفیل وکا (VEKA) آلمان، یراق‌آلات وینکهاوس (WINKHAUS) آلمان بود. همچنین همکاری پرسنل آموزش‌دیده در کشور آلمان مطابق با استاندارد بین‌المللی (RAL) از عوامل مؤثر این موفقیت شد.

توسعه شرکت

تولید با‌ کیفیت و سفارشات زیاد باعث شد این شرکت نتواند در زمان مناسب به مشتریان خود پاسخگویی داشته باشد؛ بنابراین مدیران عایق کویر یزد تصمیم به اجرای طرح توسعه شرکت گرفتند. در همین راستا شرکت اقدام به خرید زمینی به مساحت حدود 7 هزار مترمربع در شهرک صنعتی ولیعصر نمود. در این زمین سالن تولیدی به مساحت 4500 مترمربع و واحد اداری به مساحت 300 مترمربع و نگهبانی و مهمانسرا به مساحت 200 مترمربع احداث گردید.

استفاده از فناوری به‌روز

در سال 1390، برای اولین بار در خاورمیانه شرکت اقدام به خرید مدرن‌ترین ماشین‌آلات تولید درب و پنجره دوجداره upvc از شرکت الوماتک آلمان (SBZ) و جوش چهارسر و دستگاه سی ان سی (CNC) الوماتک نمود. در سال 1391 این ماشین‌آلات در سالن تولید جدید نصب شدند و در سال 1392 به بهره‌برداری رسیدند. در حال حاضر با سرعت و کیفیت بالای تولید این ماشین‌آلات توانسته‌ایم تولیدکننده دوازده هزار لنگه درب و پنجره دوجداره upvc در سال باشیم. این حجم تولید به راحتی پاسخگوی نیاز مشتریان محترم گروه عایق کویر یزد است.

  • به‌کارگیری استانداردها در تولید درب و پنجره دوجداره UPVC و آلومینیوم عایق‌کویر

گروه عایق‌کویر با بهره‌گیری از سیستم مدیریت کیفیت ( ISO9001:2005)، به‌کارگیری مواد اولیه مرغوب و خدمات پس از فروش مناسب به آرمان‌های خود از جمله کسب رضایت مشتری رسیده است. لازم است یادآوری شود، تمام مراحل تولید و نصب پنجره دوجداره upvc عایق‌کویر مطابق با استانداردهای بین‌المللی (RAL GZ 716-1 آلمان) انجام می‌شود. تولید و نصب پنجره دوجداره upvc عایق‌کویر نیز توسط مهندسین و افراد آموزش دیده از شرکت VEKA آلمان در این گروه انجام می‌گیرد.

  • خطوط تولید به‌روز درب و پنجره دوجداره UPVC و آلومینیوم

همان طور که می‌دانیم، در کیفیت و سرعت تولید، ماشین‌آلات نقش مهمی را ایفا می‌کند. شرکت عایق‌کویر برای اولین بار در ایران نسبت به خرید و راه‌اندازی ماشین‌آلات تمام اتوماتیک اقدام کرده است. خطوط تمام اتوماتیک شرکت الوماتک آلمان (Elumatec) در کنار خط قدیم نصب و راه‌اندازی شده است. این شرکت با به‌کارگیری دو خط فعال تولید پنجره دوجداره upvc و یک خط تولید پنجره آلومینیوم، توان تولید 170 عدد در و پنجره را در هر شیفت دارد. این دو خط توانایی تولید پنجره مطابق با هر نوع سلیقه‌ای (ترمال، خم ویترینی، قوس از بالا، دایره، کشویی و ….) را دارد.

گستردگی فعالیت گروه عایق کویر یزد

گروه پنجره‌سازان عایق کویر یزد، دو دفتر فروش در شهرستان یزد و تهران دارد. همچنین نمایندگی‌ها و عوامل فروش متعددی در دیگر استان‌های کشور دارد. با داشتن چنین گستردگی در دفترها، نمایندگی‌ها و عاملیت‌ها، سفارشات مشتریان در اقصی نقاط کشور در اسرع وقت تولید می‌شوند. همچنین کارشناسان فنی بومی در هر شهر یا استان، محصولات خود را با رعایت حداکثر استانداردهای جهانی در اختیار مشتریان قرار می‌دهند.

برندها

گروه عایق کویر یزد متشکل از سه برند، پنجره عایق کویر (تولیدکننده درب و پنجره دوجداره upvc)، تک آلومنیوم کویر (درب و پنجره آلومینیوم) و مهسان توری ساز (تولیدکننده توری پلیسه‌ای) است.

پروفیل‌های مورد استفاده در تولیدات شرکت، شامل برندهای مطرح در بازار است. پروفیل‌های وکا آلمان (VEKA)، وینتک (Wintech)، سیندژ (Syndej) و ویستابست (Vistabest) ایران.

یراق‌آلات این شرکت شامل دو برند وینکهاوس (WINKHAUS) و کاله است که به ترتیب محصول کشورهای آلمان و ترکیه هستند.

از دیگر امتیازهای استفاده از محصولات عایق کویر، بهره‌مندی از خدمات پس از فروش این شرکت است.

گواهی‌نامه ها

شرکت عایق کویر جزو معدود دارندگان تاییدیه تولیدکننده درب و پنجره دوجداره باکیفیت (گواهی‌نامه فنی) از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی است. این شرکت همچنین گواهی‌نامه نمایندگی تولید از شرکت وکا (VEKA) آلمان را دارد.

عضویت در هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان درب و پنجره دوجداره upvc ایران از دیگر افتخارات این شرکت است.