پروفیل UPVC سیندژ

شرکت عایق کویر پنجره‌های سفارش مشتریان را بر اساس انتخاب مشتری با استفاده از پروفیل سیندژ تولید می‌نماید. برای سفارش پنجره خود با پروفیل سیندژ با مشاوران شرکت تماس حاصل فرمایید.
تلفن مشاوره رایگان: 02143082

سیندژ همگام با پیشرفت صنعت ساختمان در ایران،  در شرکت زرین بنا پارسیان در سال 1383با استفاده از دانش روز و فن آوری مدرن روز آمد، قدم به عرصه فعالیت در این راستا نهاد. این شرکت در بخشی از فعالیت های خود، با تولید پروفیل های عایق در و پنجره سیندژ، افقی نو را به سوی آینده روشن صنعت ساختمان ایران زمین برداشته و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

سیندژ نامی است که در نگاهی دوباره به هویت ماندگار یکی از مناطق تاریخی کشور عزیزمان ایران بر این نشان تجاری گذاشته شده است. استان کردستان که خطه غیور مردان آریایی است، در دامان دشت های سلسله جبال زاگرس جای گرفته است. براساس اطلاعات موجود قلعه ای در روستایی موسوم به سینه ده بنا نهاده شد که بعدها سینه دژ یا سیندژ به معنای قلعه خورشید نام گرفت. این اسم به تدریج به سنندج تغییر یافت و در طول زمان به شهری تبدیل شد که اکنون مرکز استان پهناور کردستان است. همانطور که ذکر شد اینک، نام زیبا و تاریخی سیندژ همچون میراثی گرانقدر به عنوان نشان تجاری پروفیل های UPVC تولیدی شرکت زرین بنا پارسیان انتخاب شده است. شرکت زرین بنا پارسیان یکی از واحدهای صنعتی فعال در زمینه تولید پروفیل های UPVC در سطح کشور است که با سرمایه گذاری بخش خصوصی و با هدف همراهی یا سیاست های کلان مهار اتلاف انرژی در بخش ساختمان و همچنین ایجاد اشتغال مفید و سرعت بخشیدن به رونق اقتصادی منطقه در استان کردستان تاسیس شده است.

بهره گیری از نیروهای کارآمد  استفاده از به روز ترین تجهیزات فنی ماشین آلات پیشرفته مانند تکنو پلاست و سینسیناتی اتریش و کاترپیلار، مراحل تولید پروفیل های UPVC سیندژ را کاملاً نظام مند نموده و کارکرد صحیح تمامی عوامل تاثیر گذار در کیفیت محصولات تولیدی را در سطح معیارهای کارخانجات رقیب خارجی تضمین نموده است.

یکی از شاخص ترین نکات در تولید پروفیل های syndej تکنولوژی طراحی در نسل جدید این قالب ها می باشد که محصول تولید شده را جزء یکی از با کیفیت ترین پروفیل های روز در بازار مطرح می کند.

همچنین تلورانس تنظیم قالب ها در دامنه ای بسیار دقیق تعریف شده است که محصول نهایی با مشخصات ثابت تولید خواهد شد.

لوگو سیندژ