بازشو UPVC

معرفی انواع پروفیل بازشو UPVC

به طور کلی، پروفیل UPVC مورد استفاده در این شرکت، مطابق جدول ذیل می باشد:

نام پروفیل UPVC مشخصات پروفیل UPVC کشور سازنده ضخامت شیشه   دوجداره (mm)
پروفیل سیندژ سری 60 (سه چمبر) ایران 24
پروفیل ویستابست سری 60 (سه چمبر) ایران 22
سری 70 (پنج چمبر) 24
کشویی 18
پروفیل وکا سری 60 آلمان 24
سری 70 24

معرفی یراق آلات مورد استفاده در بازشو UPVC

یراق آلات مورد استفاده در بازشو UPVC این شرکت به دو دسته زیر، تقسیم می شود:

  1. وینکهاوس (آلمان)
  2. کاله (ترک)

شیشه مورد استفاده در بازشو UPVC

·       انواع شیشه دوجداره مورد استفاده در بازشو UPVC

  1. فلوت یا ساده
  2. برفی (مشجر): اصولا برای درب و پنجره های سرویسی و کتیبه های پایین پنجره ها استفاده می گردد.
  3. سندپلاست
  4. سکوریت: شیشه های سکوریت، برای محل های پرخطر و پر تردد در نظر گرفته می شود. شیشه سکوریت در هنگام شکستن کاملاً خرد شده و باعث ایجاد تیکه های بزرگ و خطرناک، نمی گردد. شیشه سکوریت، استحکامی معادل 5 الی 8 برابر شیشه های معمولی را دارا می باشد، بنابراین پس از شکستن به تکه ها و ذرات کوچک و ریزی تبدیل می شوند که دارای لبه های تیز و خطرناک نمی باشند. این شیشه ها همچنین در مقابل تغییرات دمائی نیز مقاومت می کنند، در صورتی که شیشه های معمولی در اثر اختلاف دما ترک می خورند.
  5. شیشه ضد گلوله و ضد ضربه (V-Guard ): شیشه های ضد گلوله از چند لایه شیشه و پلاستیک تشکیل شده است، که شیشه آن از شیشه های معمولی ضخیم تر و پلاستیک درون لایه ها، معمولاً از مواد کربن دار می باشد. این شیشه، ضخیم ولی شفاف است و کارایی آن به این صورت است که وقتی گلوله به شیشه ضد گلوله پرتاب می شود، اولین لایه شیشه سوراخ شده، اما لایه پلاستیکی، فشار گلوله را می گیرد و آن را متوقف می کند، به این ترتیب گلوله نمی تواند به آخرین لایه شیشه برسد و از آن عبور نماید.
  6. رنگی:( برنز-دودی-….)
  7. رفلکس: این نوع شیشه دو جداره، از یک جداره ساده و یک جداره شیشه رفلکس ساخته می شود، که جداره رفلکس شیشه باید به طرف بیرون قرار گیرد. شیشه های رفلکس، از عبور نور شدید خورشید به شدت جلوگیری می کند، ولی عیب آن ها این است که داخل ساختمان را تاریک می کند و باعث انعکاس نور می گردد. شیشه های رفلکس، دارای پوشش هایی به رنگ های متفاوت می باشد. مزیت این نوع شیشه ها عبارتند از : زیبائی(سلیقه ای)، حفظ حریم شخصی در روز، انعکاس نورهای مزاحم و … .

ما را در اینستاگرام هم دنبال کنید.

مشاوره تلفنی پنجره دوجداره

جهت اطلاع از قیمت ها و مشاوره تلفنی پروژه های نوساز و تعویضی در و پنجره دو جداره از ساعت 8-17 با شماره 02143082 تماس حاصل فرمایید.