پنجره upvc کشویی (Slide)

پنجره upvc کشویی (Slide)

پنجره upvc کشویی (Slide): در پنجره‌ upvc کشویی، دو سطح از پروفیل روی هم می‌غلتند که برای آب بندی باید از EPDM (گسگت) که باعث استحکام نیز می‌شود، استفاده کرد، اما به این علت که هنگام باز و بسته کردن، حرکت پنجره به علت اصطکاک بالای این نوع گسگت ها (EPDM) سخت می‌شود، از نوار درزگیر مویی که آب بند نیست، استفاده می‌شود، بنابراین پنجره‌های کشویی به هیچ عنوان عایق و آب‌بند کامل نمی‌باشند. با توجه به ایرادهای گفته شده، این نوع پنجره اصولا توصیه نمی‌شود مگر این که کارفرما به آن اصرار داشته باشد.

پنجره دو یا سه جداره را با یراق sliding میتوان با طرحهای  زیربنا به سلیقه کارفرما و مناسب با محل طراحی کرد.

قابل ذکر است با توجه به اینکه پنجره های کشویی معمولی عایق صد در صد نیستند ما به شما این نوع پنجره را پیشنهاد نمی دهیم زیرا باعث اتلاف انرژی می شود.

با توجه به توضیحاتی که به کارفرما داده می شود بعضی مواقع کارفرما به دلیل محدودیت جا به دلیل مناسب بودن آن از نظر قیمت از این نوع پنجره استفاده می کند.

در تصاویر  برای شما 11 طرح مختلف را بسته به ابعاد و تعداد بازشو نمایش داده ایم که در هرکدام از این طرح ها مقدار پروفیل مصرفی با یکدیگر فرق دارد.

مشاوره پنجره دوجداره

گروه در و پنجره عایق کویر یزد، همواره در تلاش است در راستای تکریم مشتریان گرامی بهترین محصول با بالاترین کیفیت با استفاده از ماشین آلات روز دنیا را ارائه دهد، لذا از مشتریان و گرامی دعوت می شود جهت دریافت مشاوره رایگان پروژه های نوساز و تعویضی و اطلاع از قیمت در و پنجره دو جداره upvc و آلومینیوم، از ساعت 8-17 با شماره 43082-021 تماس حاصل فرمایید.

یا شماره خود را در فرم تماس با ما سایت ثبت فرمایید تا با شما تماس گرفته شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه عایق کویر یزد می باشد. طراحی و بهینه سازی سایت: شرکت پارسا - Enfold Theme by Kriesi