پنجره UPVC تک حالته (Turn)

پنجره UPVC تک حالته

پنجره UPVC تک حالته (Turn)؛ در این نوع پنجره‌ها، یراق در ارتفاع بازشو نصب می‌شود. پنجره UPVC تک حالته از لحاظ میزان عایق بودن در برابر سرما و گرما و آلودگی‌های صوتی با پنجره دو جداره ثابت (فیکس) کاملا مشابه است. تفاوت اصلی این نوع پنجره با پنجره‌های ثابت استفاده از یراق آلات است. در تمامی در و پنجره‌ها اگر لولا سمت راست باشد پنجره راست بازشو است، در غیر این صورت چپ بازشو است. به دلیل استفاده از یراق قیمت این پنجره نسبت به حالت ثابت افزایش می‌یابد. اصولاً پنجره تک حالته را به دلیل عایق نبودن به مشتری پیشنهاد نمی‌دهیم.

پنجره دو یا سه جداره را با یراق Turn می توان با طرح‌های زیر بنا به سلیقه کارفرما و مناسب با محل طراحی کرد. در هر کدام از این طرح‌ها مقدار پروفیل مصرفی با یکدیگر فرق دارد.
در طرح‌های مختلف شما می‌توانید پنجره را بنا به سلیقه خود به دو یا سه قسمت تقسیم کنید. همچنین می‌توانید کتیبه را در قسمت بالا یا پایین استفاده کنید.

مشاوره پنجره دوجداره

گروه در و پنجره عایق کویر یزد، همواره در تلاش است در راستای تکریم مشتریان گرامی بهترین محصول را با بالاترین کیفیت و با استفاده از ماشین آلات روز دنیا ارائه دهد. از مشتریان گرامی دعوت می‌شود جهت دریافت مشاوره رایگان پروژه‌های نوساز و تعویضی و اطلاع از قیمت در و پنجره دو جداره upvc و آلومینیوم، از ساعت 8-17 با شماره 43082-021 تماس حاصل فرمایند.

روش دیگر این است که شماره خود را در فرم تماس با ما در سایت ثبت فرمایید تا با شما تماس گرفته شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه عایق کویر یزد می باشد. طراحی و بهینه سازی سایت: شرکت پارسا - Enfold Theme by Kriesi