ویستابست تولیدکننده پروفیل UPVC

شرکت عایق کویر پنجره‌های سفارش مشتریان را بر اساس انتخاب مشتری با استفاده از پروفیل‌خای ویستابست تولید می‌نماید. برای سفارش پنجره خود با پروفیل ویستابست با مشاوران شرکت تماس حاصل فرمایید.
تلفن مشاوره رایگان: 02143082

شرکت ویستابست در سال 1382 در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسید. این شرکت از سال 1386 در زمینه تولید پروفیل در و پنجره یو پی وی سی آغاز به کار کرد. شرکت ویستابست در طول 3 سال به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان حوزه پروفیل UPVC در کشور تبدیل شد. تخصص و فعالیت اصلی شرکت ویستابست در حوزه تولید پروفیل در و پنجره یو پی وی سی است. این شرکت توسعه بخش فنی و علمی خود را با تاسیس یک کارخانه با 40 خط تولید در حال اقدام دارد.

ویستابست یکی از پیشگامان صنعت پلیمر و تولید پروفیل در و پنجره یوپی وی سی است، این شرکت کار خود را بر مبنای استانداردهای بین المللی انجام داده و اولین شرکت دارنده گواهینامه RAL آلمان در ایران می باشد.

ویستابست در سال 1386 در اولین گام فرآیند تولید خود با ظرفیت 17000 تن، اقدام به تولید پروفیل باسایز 60 میلی متر سه محفظه ای در 15 قالب نمود که امکان استفاده از شیشه های یک و دو جداره را داشت. در این تولیدات استانداردهای روز جهان همچون استاندارد RAL آلمان RAL GZ 716/1 و BSEN 12608  اتحادیه اروپا رعایت شده است .

از سال 1388 با توجه به نیاز بازارهای داخلی و بین المللی و راهبردهای سازمانی و همچنین سیاست های کشور عزیزمان ایران در رابطه با بهینه سازی مصرف انرژی و به طور خاص در حوزه ساختمان، اقدام به تولید نسل جدید پروفیل با سایز 70 میلی متر پنج محفظه ای در 13 قالب، 4 پروفیل در سری کشویی و 4 پروفیل در سری سه محفظه ای با امکان استفاده از شیشه های یک و چند جداره نمود.

در حال حاضر ویستابست همگام با توسعه کمی و کیفی پروفیل های تولیدی خود با توجه به تقاضای روز افزون صنعت ساختمان و توجه ویژه به موضوع مهم کاهش مصرف انرژی در ساختمان ها، پروژه طرح توسعه خود را برای افزایش ظرفیت تولید و پاسخ شایسته به نیاز روز افزون مشتریان در دست اقدام دارد. طی این پروژه، ظرفیت تولید سالانه این شرکت به 4 برابر افزایش خواهد یافت.

قابل ذکر است ویستا بست در حال حاضر خرید به صورت آنلاین را هم دایر کرده است. که نماینده ها به سهولت بتوانند خرید کنند.

گروه عایق کویر یکی از نماینده های ویستا بست است .

ویستابست

فرمالاسیون شرکت ویستابست

ترکیب مواد به کار رفته در ساخت پروفیل در و پنجره UPVC ویستابست با مد نظر قرار دادن شرایط آب و هوایی مناطق مختلف جغرافیایی ایران انجام می شود که توسط آزمایشگاه پیشرفته SKZ آلمان (آزمایشگاه مرجع استاندارد RAL آلمان) و شرکت های با تجربه اروپاییآزمایش و تایید شده است.

ویستابست در زمینه صنعت تولید پروفیل در و پنجره UPVC، بهترین فرمولاسیون روز دنیا و با کیفیت ترین مواد اولیه را مورد استفاده قرار می دهد.مواد اولیه پس از تخلیه در انبار مجدداآزمایش شده و پس از آن در بخش میکسینگ، با استفاده از ماشین آلات تمام خودکار (رایملت هنشل المان) برای تولید پروفیل ترکیب می شوند.

ویستا بست با دارا بودن ماشین آلات پیشرفته و کاملا خودکار و بهره گیری از با کیفیت ترین تولیدکنندگان سیستم های میکسینگ ((شرکت رایملت هنشل آلمان Reimelt Henschel)) و انتقال مواد بدون دخالت نیروی انسانی، تلاش می کند که محصولات خود را با کیفیت بالا و یکسان ارائه دهد.