در و پنجره های کلنگی کشویی (Tillt and Slide)

در و پنجره های Tilt Slide
در و پنجره های Tilt Slide

در و پنجره های کلنگی کشویی برای بالکن ها

در و پنجره های کلنگی کشویی برای بالکن ها

یکی از شاخصه‌های معماری مدرن، طراحی سطوح ساده و استفاده از درب‌ها و پنجره‌هایی با ابعاد بزرگ است. از پنجره‌ها با بازشوی بزرگتر می‌توانند نور بیشتری را به داخل هدایت کنند و فضایی روشن و زیبا را برای کاربران فراهم آورند. با این حال تا سالهای اخیر مدلها و تکنیکهای به کاررفته در این اجزای ساختمانی بسیار محدود بودند. در های swing فضای زیادی از داخل را اشغال می‌کردند و دربهای کشویی چون قابلیت tilt نداشتند، تهویه خوبی را موجب نمی‌شدند. در این راستا وینکهاوس در صدد یافتن بهترین راه‌حل برآمد و سیستم دربهای فولکس واگنی تحت عنوان  duoPort SK را طراحی کرد.

طراحی و عملکرد چندمنظوره

در های duoPort SK قابلیت باز شدن به هر دو حالت کلنگی و کشویی را دارند؛ از این رو برای فضاهایی با ابعاد کوچک که جای زیادی ندارند هم مناسب تشخیص داده می‌شوند.

این سیستم برای نصب روی دربها و پنجره‌هایی از جنس چوب و یا UPVC مناسب بوده و با انواع استانداردهای رایج و مورد نظر معماران، تولیدکنندگان و کارفرمایان مطابقت دارند.

سیستم  duoPort SK برای نصب روی قسمت بازشوی دربهای بالکن با وزن حداکثر 200 کیلوگرم و ارتفاع بازشو تا حداکثر 2700 میلیمتر مناسب است. مضاف آنکه این سیستم به دلیل داشتن عمق کم نصب، از انعطاف بالایی برای قرارگیری بر روی پروفیلهای باریک نیز برخوردار است.

نصب آسان

یراق‌آلات duePort دارای طراحی ساده و هوشمندانه‌ای بوده و نصب و اجرای نهایی آن آسان است. ماژولهای پیش‌ساخته این یراق‌آلات چنان تولید شده‌اند که به همراه کاورها به سادگی روی اجزای پنجره‌های خیلی بزرگ هم قابلیت اجرا شدن دارند.