اکتیو پایلت وینکهاوس

اکتیو پایلت

سیستم دو حالته اکتیو پایلت وینکهاوس

سیستم دو حالته اکتیو پایلت (ActivPilot) دست به تعریف استاندارد جدیدی در سطح بین‌المللی زده است. این سیستم قابلیت انعطاف و انطباق‌پذیری زیادی را با استفاده از قطعات کمتر برای موارد و سفارش های خاص دارا می‌باشد. علاوه بر این، عملکرد هوشمندانه سیستم اکتیوپایلت مجهز به امتیازات متعدد دیگری نیز هست که اختیارات و امکانات خیلی بیشتری را در اختیار تولیدکنندگان در و پنجره و سفارشهای خاص قرار می‌دهد.

این سیستم قطعاتی یراق آلات، به دلیل نصب آسان، پردازش سریع، و قدرت سازگاری بالا با انواع سطوح اتوماسیون، جایگاه بالاتری از سایر سیستمهای مشابه دارد. باتوجه به تعداد قطعاتی که قابل مدیریت و کنترل می‌باشند، اکتیو پایلت طیف گسترده‌ای از سیستمهای بازشوی متنوع را برای تولیدکنندگان فراهم می‌کند.

کمتر بودن تعداد قطعات این سیستم سبب کاهش هزینه‌های انبارداری و سرعت تولید شده و تولیدکنندگانی که با آن کار می‌کنند، از مزایای قابل توجهی، از نظر انبارداری، سرمایه‌گذاری در کالای انبار و در نهایت کاهش قیمت تمام شده محصول، سود خواهند برد.

ضمن آنکه عملکرد نرم، روان و آسان قفلهای جدید باعث افزایش سطح رضایتمندی مصرف‌کننده نهایی شده و از این رو منافع و مزیتهایی را نیز متوجه آنها خواهد کرد.

اکتیوپایلت

سیستم منحصربفرد یراق آلات قطعه‌ای وینکهاوس اکتیو پایلت دارای دو مزیت عمده می‌باشد:

1- کم بودن تعداد قطعات که باعث سادگی نصب و افزایش سرعت مونتاژ یراق آلات دراین سیستم شده است.

2- یراق آلات قطعه‌ای اکتیوپایلوت می‌تواند با تجهیز و تکمیل قطعات، امکان ارتقای این سیستم را حتی پس از نصب نیز مقدور سازد.
اکتیو پایلت وینکهاوس توانسته است به سطح کیفی بالایی از استانداردها از نظر طراحی، ارگونومی، کاربردی و زیبایی دست یابد؛ و با این طیف کاربردی وسیع و جذاب، امکانات طراحی گسترده‌ای را پیش روی طراحان و مشتریان قرار می‌دهد.

از دیگر قابلیت‌های کلیدی اکتیو پایلت ، سیستم نوآورانه «قفل هشت ضلعی قابل رگلاژ» آن (یا همان Octagonal Locking Bolt) می‌باشد. این قطعه مطابق با استانداردهایDIN V  EN V 1627-1630  و تا سطح مقاومت 2  طراحی شده، و امکان اجرای چندین سطح استاندارد امنیتی را بر روی یک بازشو به تولیدکننده می‌دهد.

اینستاگرام ما را دنبال کنید.

اکتیوپایلوت تاپکوت
اکتیو پایلوت تاپکوت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


مشاوره تلفنی پنجره دوجداره

برای مشاوره رایگان پروژه های نوساز و تعویضی و اطلاع از قیمت در و پنجره دو جداره از ساعت 8-17 با شماره 43082-021 تماس حاصل فرمایید.

یا شماره خود را در فرم تماس با ما سایت ثبت فرمایید تا با شما تماس گرفته شود.

قالب وردپرس نوین وب ساز دوربین مداربسته