آیا احساس می کنید خانه‌تان نیاز مبرمی به بازسازی دارد اما دقیقاً نمی‌دانید از کجا شروع کنید؟ یا شاید خودتان شروع به بازسازی و مدرن کردن خانه کرده‌اید اما به مانع برخورد کرده‌اید و نمی‌دانید چگونه کار را پیش ببرید؟

خوب، نترسید. در این راهنما، اصول مبتدی کاملی برای مدرن کردن خانه شما آورده‌ایم. این راهنما با تمام نکات و ترفندهایی که برای شروع نیاز دارید کامل شده است! بنابراین، چه به دنبال الهام گرفتن هستید یا فقط می‌خواهید بدانید چه گام‌هایی باید بردارید، نکات برجسته زیر را بخوانید.

با اصول اولیه شروع کنید

بهترین راه برای شروع به مدرن کردن خانه، تمیز کردن خانه از بالا به پایین است. هر چیزی را که واقعاً دوست ندارید و یا نیاز ندارید، دور بیندازید. این کار به شما کمک می‌کند ایده بهتری را از چیزی که باید با توجه به فضا کار کنید و چیزهایی که در منزل تان نیاز دارید، به روز رسانی کنید، به دست آورید.

دیوارها را یک لایه رنگ تازه بزنید

این یک راه آسان و ارزان برای تغییر فوری ظاهر هر اتاقی است. گزینه های زیادی برای ظاهر مدرن‌تر با رنگ وجود دارد، با این حال استفاده از پالت خنثی به دادن نمای مدرن‌تر به خانه شما کمک می‌کند.

مقداری گیاهان گلدانی یا سبزی به خانه خود اضافه کنید

خانه‌ای با فضای سبز فراوان، مدرن‌تر و جذاب‌تر از خانه‌ای است که عاری از زندگی گیاهی باشد. چه تصمیم داشته باشید که آنها را به دیوار آویزان کنید یا آنها را روی طاقچه ها قرار دهید، راه های زیادی برای گنجاندن این عناصر طبیعی در فضای خانه وجود دارد.

روی اثاثیه جدید سرمایه‌گذاری کنید

اگر به دنبال یک تحول بزرگ هستید، بعضی از وسائل بزرگ‌تر خانه را به‌روز کنید. این کار می‌تواند شامل نو کردن چیزهایی مانند مبل، میز یا حتی اقلام کوچک‌تر مانند فرش و لوازم تزئینی باشد.

نورپردازی را فراموش نکنید

نورپردازی یکی از بهترین راه ها برای افزودن حس مدرن بودن به فضای خانه شماست. پنجره‌ها و درهای بزرگ را برای نصب در نظر بگیرید تا به طور کامل فضای شما را باز و آن را با نور طبیعی پُر کنند. اجرای این کار با سایر اقلام ذکر شده، راهی ساده و مطمئن برای ایجاد یک تغییر کامل در خانه و مدرن کردن فوری خانه شما است.


بنابراین، چه بخواهید خانه خود را با درهای کشویی کاملاً جدید به روز کنید یا چند تغییر کوچک ایجاد کنید که ظاهر ملک شما را تازه و مدرن ‌کند، امیدواریم این راهنما برای شما الهام‌بخش باشد.

همواره مطالب جدید را در اینستاگرام گروه عایق کویر یزد دنبال کنید.

منبع: doubleglazingnetwork