قفل ایمنی برای پنجره UPVC با برند کاله

قفل ایمنی در PVC و پنجره

با توجه به این که در برخی مواقع کودکان امکان باز کردن پنجره ها را دارند و این امر ممکن است خطر آفرین باشد، شرکت کاله قفل ایمنی را تهیه کرده است که بتواند از این مشکل پیشگیری کند و همچنین این قفل برای جلوگیری از ورود دزد و سرقت از منازل مناسب است.

قفل ایمنی پنجره های دو جداره UPVC می تواند برای محافظت از خانه و محل کار کارآفرینان از حوادث سرقت استفاده شود، همچنین برای اطمینان از ایمنی کودکان مناسب است. ویژگی این قفل قفل ایمنی، هشدار دهندگی آن است. شما می توانید باز شدن در ورودی را کنترل کنید. روش کار به این صورت است که در زمانی که پنجره ها و درها باز می شوند، زنگ هشدار به صدا در می آید و قفل باز نخواهد شد. امنیت قفل ایمنی موجب بالاترین سطح حفاظت خواهد شد.

با صدایی که در خانه یا خارج از منزل بیرون می آید، می توانید از دزدی در امان بمانید. صدای زنگ در اطراف نیز شنیده می شود. با استفاده از این سیستم که به عنوان قفل ایمنی کودک استفاده می شود، حتی اگر فرزندان شما در خانه نیستند می توانید احساس امنیت کنید.

با نصب قفل کودک در پنجره های یو پی وی سی و آلومینیومی، درهای فولادی و بالکن های شیشه ای می توانید از بازکردن پنجره ها و درها توسط کودکان جلوگیری کنید.

این قابلیت به خصوص برای افرادی که در طبقات بالای ساختمانهای چند طبقه زندگی می کنند، موثر است.