نحوه استفاده از یراق آلات درب و پنجره های دوجداره

نحوه استفاده از یراق آلات درب و پنجره های دوجداره

نحوه استفاده از یراق آلات درب و پنجره های دوجداره

نا آشنایی با کارکرد و مکانیزم یراق آلات درب UPVC دوجداره موجب شده است که اغلب مشتریان نتوانند درب دوجداره را با استفاده از کلید قفل کنند.

بنابراین گمان می کنند که قفل درب و پنجره دوجداره خراب است و یا رگلاژ نیست!

درب و پنجره های دوجداره

مکانیزم باز وبسته شدن درب دوجداره

قفل و سیلندر درب  UPVC بصورتی است که بدون حرکت دستگیره و تنها با فشار درب به سمت چارچوب، شما می توانید درب را ببندید. کافیست درب را به طرف چارچوب فشار دهیم، زبانه قفل درب بصورت فنری عمل کرده و درب بصورت موقت بسته می شود. در این حالت بدلیل اینکه درب به صورت کامل بسته نشده است، جریان هوا، گردوغبار و سروصدا از درب عبور خواهد کرد و دراین مرحله شما قادر به قفل کردن درب نمی باشید.

برای اینکه درب کاملا بسته و قفل شود و عایق بندی آن کاملا عمل کند، باید دستگیره را به سمت بالا فشار دهیم(برخلاف جهت عربه های ساعت). با حرکت دستگیره، لنگه بازشوی درب به سمت چارچوب درب فشرده می شود و تمامی درزهای بین لنگه و فریم کاملا بسته خواهد شد. اگر حس می کنید که عایق بندی درب شما کامل عمل نمی کند، پس از بستن درب، دستگیره را تا انتها به سمت بالا فشار دهید.

قفل کردن درب دوجداره UPVC

ابتدا درب را با فشار دست می بندیم. سپس دستگیره را تا انتها به سمت بالا فشار می دهیم. کلید یا سوئیچ روی سیلندر را تا انتها می چرخانیم. این عمل موجب قفل شدن حرکت دستگیره می شود و در پی آن قفل شدن درب می گردد.

برای باز کردن قفل درب، کلید را در جهت عکس حرکت فوق تا انتها می چرخانیم. سپس دستگیره را به سمت پایین فشار می دهیم. ممکن است یک مقدار دستگیره سفت عمل کنند، کلید را تا انتها در جهت باز شدن بچرخانید و با دست فشار بیشتری به دستگیره اعمال کنید.

توجه داشته باشید مکانیزم دستگیره درب بصورت فنری بوده و در حالت زاویه 90درجه باقی می ماند.

درب و پنجره های دوجداره

اینستاگرام ما را دنبال کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشاوره تلفنی پنجره دوجداره

برای مشاوره رایگان پروژه های نوساز و تعویضی و اطلاع از قیمت در و پنجره دو جداره از ساعت 8-17 با شماره 43082-021 تماس حاصل فرمایید.

یا شماره خود را در فرم تماس با ما سایت ثبت فرمایید تا با شما تماس گرفته شود.

قالب وردپرس نوین وب ساز دوربین مداربسته