نکات مهم در انتخاب پنجره آشپزخانه

نکات مهم در انتخاب پنجره آشپزخانه

نکات مهم در انتخاب پنجره آشپزخانه
در صورت مواجه بودن آشپزخانه با خیابان باید پنجره دوجداره Upvc منزل خود را بالاتر از سطح زمین برای حریم خصوصی خود در نظر بگیرید. با توجه به اهمیت پنجره های آشپزخانه Upvc ها طرح و مدل های مختلفی را ارائه می دهند که از نظر زیبایی شناسی و ایمنی مناسب می باشند.پنجره های دوحالته در آشپزخانه باعث می شود که هم به صورت عمودی و هم به صورت افقی باز شوند و باعث می شود تهویه مناسب تری داشته باشید و راحتی بیشتری برای شما در محیط آشپزخانه ایجاد کنند.همچنین پنجره های بالا بازشو معمولا به شما این اجازه را خواهند داد که تهویه بیشتری برای خارج کردن دودها در آشپزخانه در اختیار داشته باشید.
از مزیت های استفاده از پنجره های دوجداره کشویی آلومینیوم یا Upvc استفاده حداکثری از نور خورشید برای آشپزخانه می باشد که باعث شده این نوع را بهترین پنجره دوجداره تبدیل کند. همچنین با این پنجره ها میوانید از منظره های دلنشین خارج از منزل خود به خوبی استفاده کنید و بهره ببرید.این نوع پنجره های در سمت چپ یا راست باز می شوند که میتوانید دو لت و سه لت یا دو لنگه یا سه لنگه نیز استفاده کنید که بر اساس نیاز خود لنگه سمت راست یا چپ خود یا همچنین لنگه وسط را به سمت چپ یا راست هدایت کنید. البته توجه داشته باشید که عایق بودن پنجره های کشویی پایین تر از پنجره های لولایی می باشند.

نتیجه گیری
خاصیت عایق بودن درب و پنجره Upvc باعث می شود دمای محیط داخلی آشپزخانه خود را پایین نگه داشته و مصرف انرژی کمتری داشته باشید که باعث کاهش قبوض انرژی و کم کردن مصرف سوخت های فسیلی خواهد بود.یو پی وی سی ماده ای بسیار مقرون به صرفه می باشد که از مزایای بسیار زیادی برخوردار می باشد.همچنین این ماده با طبیعت و محیط زیست سازگار می باشد و با خرید آنها به محیط زیست احترام خواهید گذاشت.پنجره های Upvc در طول چرخه عمر خود بسیار مفید هستند و پس از آن و در انتهای عمر خود قابل بازیافت خواهند بود و مجدد پردازش شده و قابل استفاده می باشند.

اینستاگرام ما را دنبال کنید.

پنجره آشپزخانه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشاوره تلفنی پنجره دوجداره

برای مشاوره رایگان پروژه های نوساز و تعویضی و اطلاع از قیمت در و پنجره دو جداره از ساعت 8-17 با شماره 43082-021 تماس حاصل فرمایید.

یا شماره خود را در فرم تماس با ما سایت ثبت فرمایید تا با شما تماس گرفته شود.

قالب وردپرس نوین وب ساز دوربین مداربسته