تور مجازی بازدید از کارخانه پنجره دوجداره عایق کویر یزد

در این مجموعه عکس و فیلم در یک تور مجازی به طور اجمالی از کارخانه پنجره دوجداره عایق کویر یزد بازدید می‌کنیم.

 در ابتدای ورود گالوانیزه‌های منظم چیده شده را می‌بینیم. اپراتور برش گالوانیزه بر اساس استاندارد آن‌ها را انتخاب و برای برش آماده می‌کند .گالوانیزه‌های برش داده شده برای پیچ شدن به داخل پروفیل برش داده می‌شوند.

 تور مجازی بازدید از کارخانه پنجره دوجداره عایق کویر یزد

به انبار پروفیل و یراق‌آلات سر می‌زنیم. در انبار پروفیل بیش از صد تن پروفیل ذخیره شده است. پروفیل‌ها بر اساس پروژه سوار گاری می‌شوند تا برای برش آماده شوند. آن‌ها بر حسب اندازه‌های داده شده، با دستگاه تمام اتوماتیک الوماتک آلمان برش داده می‌شوند. گالوانیزه‌ها را داخل پروفیل برش داده شده قرار می‌دهند. بعد از برش و گالوانیزه و سوراخ‌کاری، پروفیل‌ها برای دستگاه جوش چهار سر برده می‌شوند. بعد از آن دستگاه CNC تمیزکاری‌های برش را انجام می‌دهد. سپس به مولیون‌ها سر ستون وصل شده و به همراه کانکتور برای مونتاژ اولیه آماده می‌شوند. در مونتاژ ثانویه هم یراق‌آلات و سپس گسکت‌ها نصب می‌شوند.

در پایان هم بعد از کنترل، پنجره‌ها برای ارسال بسته‌بندی می‌شوند.

خطوط تمام اتوماتیک شرکت الوماتک آلمان

شایان ذکر است شرکت عایق‌کویر برای اولین بار در ایران نسبت به خرید و راه‌اندازی ماشین‌آلات تمام اتوماتیک اقدام کرده است. خطوط تمام اتوماتیک شرکت الوماتک آلمان (Elumatec) در کنار خط قدیم نصب و راه‌اندازی شده است. این شرکت با به‌کارگیری دو خط فعال تولید پنجره دوجداره upvc و یک خط تولید پنجره آلومینیوم، توان تولید 170 عدد در و پنجره را در هر شیفت دارد. این دو خط توانایی تولید پنجره مطابق با هر نوع سلیقه‌ای (ترمال، خم ویترینی، قوس از بالا، دایره، کشویی و ….) را دارد.

امیدواریم این بازدید مجازی از کارخانه پنجره دوجداره عایق کویر یزد برای شما جذاب باشد.

در اینستاگرام سایر فیلم‌ها را هم مشاهده نمایید.