تولید و ارتقای ساخت پنجره آلومینیومی در صنعت ساختمان با تک آلومینیوم کویر

تولید و ارتقای ساخت پنجره آلومینیومی در صنعت ساختمان با تک آلومینیوم کویر

شرکت تک آلومینیوم کویر زیر مجموعه گروه صنعتی عایق کویر یزد است. هدف شرکت تک آلومینیوم کویر تولید و ارتقا ساخت در و پنجره آلومینیومی (ترمال بریک) در صنعت ساختمان است و با توجه به اینکه گروه عایق کویر در طی چند سال اخیر به نیاز ساخت در و پنجره آلومینیوم پی برده است، درصدد است با آوردن ماشین آلات مدرن اروپایی و دانش به روز تولید و نصب آلومینیوم مشتریان خود را راهنمایی کند تا مشتریان بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند و به محصول مطلوب و با کیفیت عالی برسند.
سیستم ترمال بریک پنجره تک آلومینیوم کویر با برخورداری از تنوع زیاد در فرم، رنگ وگستردگی استفاده از یراق آلات وتنوع بازشو، نیازهای صنعت ساختمان را برآورده ساخته است. مشخصات فنی مطابق با استانداردهای مورد نیاز در ساختمان اعم از نقطه خمیری شدن، ضریب الاستیسیته، سبکی، غیر مغناطیسی بودن و همچنین محسناتی مثل، نسبت استحکام به وزن، تنوع رنگ قسمت داخلی و خارجی، ضریب انبساط طولی همسو با پلی آمید، مقاومت در برابر خوردگی جوی وزیبائی، آلومینیم را به طور اجتناب ناپذیری در مقایسه با سایر فلزات بی رقیب ساخته است.

همچنین می‌توانید در اینستاگرام سایر فیلم ها را مشاهده نمایید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشاوره تلفنی پنجره دوجداره

برای مشاوره رایگان پروژه های نوساز و تعویضی و اطلاع از قیمت در و پنجره دو جداره از ساعت 8-17 با شماره 43082-021 تماس حاصل فرمایید.

یا شماره خود را در فرم تماس با ما سایت ثبت فرمایید تا با شما تماس گرفته شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه عایق کویر یزد می باشد. طراحی و بهینه سازی سایت: شرکت پارسا - Enfold Theme by Kriesi