تولیدپنجره دوجداره

مونتاژ صحیح پنجره دوجداره

مونتاژ صحیح پنجره دوجداره

همیشه در خرید پنجره های یو پی وی سی مونتاژ پنجره از اهمیت زیادی برخوردار است در همین راستا گروه عایق کویر نحوه تولید پنجره دو جداره و فارسی برهای دقیق و همچنین یک تکه گذاشتن رین فورس (قابل ذکر است بعضی از شرکتها از رین فورس یک تکه استفاده نمی کنند که در خصوص این مطلب خیلی باید دقت شود ) و جوشهای دقیق و تمیز را برای شما به نمایش گذاشته است تا مصرف کنندگان در موقع خرید پنجره های یو پی وی سی دقت زیادی به خرج دهند.

با توجه به اینکه در حال حاضر پروفیل های بی کیفیت وارد بازار شده است به شما مصرف کننده عزیز توصیه میکنیم که قبل از خرید حتما با تولید کنندگان مطرح ایرانی مشورت کنید که در حال حاضر گروه عایق کویر نماینده دو برند مطرح در ایرانی می باشد.

پروفیل های مورد استفاده در تولیدات پنجره عایق کویر شامل سه برند مطرح در بازار، وکا آلمان (VEKA)، سیندژ و ویستابست ایران می باشد. مکانیزم های مصرفی  این شرکت شامل دو برند وینکهاوس (WINKHAUS) و کاله است که به ترتیب محصول کشور آلمان و ترکیه می باشد.که هردو مکانیزم از لحاظ کیفیت خوب هستند. و دارای گارانتی می باشند.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشاوره تلفنی پنجره دوجداره

برای مشاوره رایگان پروژه های نوساز و تعویضی و اطلاع از قیمت در و پنجره دو جداره از ساعت 8-17 با شماره 43082-021 تماس حاصل فرمایید.

یا شماره خود را در فرم تماس با ما سایت ثبت فرمایید تا با شما تماس گرفته شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه عایق کویر یزد می باشد. طراحی و بهینه سازی سایت: شرکت پارسا - Enfold Theme by Kriesi