انبوه سازان مخالف استیضاح وزیر

انبوه سازان خواستار ادامه فعالیت وزیر راه و شهرسازی شدند

وزیر راه

در نامه ای که از طرف کانون انبوه سازان فرستاده شد از وزیر راه و شهرسازی خواسته شد برای رونق پیدا کردن بازار تولید و عرضه مسکن، به فعالیت خود در وزارت راه و شهرسازی ادامه دهد. این کانون در بیانیه خود بر داشتن حق قانونی تمامی نمایندگان مجلس در استیضاح کردن وزیران دولت تاکید کرده و بیان نمودند: انتظار ما این بود که قبل از امضای طرح استیضاح ویزر راه و شهرسازی از نظرات کارشناسی شده نمایندگان تشکل ها در مقام سخنگوی جامعه مدنی استفاده کرده و سپس با مشورت آن ها تصمیم خود را برای استیضاح وزیر راه می گرفتند.

بخشی از بیانیه کانون انبوه سازان در استیضاح وزیر راه و شهرسازی

با در نظر گرفتن این موضوع که استیضاح وزرای دولت حق قانونی هر نماینده ای می باشد ولی در این زمان استیضاح وزیر راه عمل سنجیده و مناسبی نمی باشد. با توجه به اینکه عمر فعالیت دولت یازدهم رو به اتمام است اینگونه تغییر و تحول ناگهانی در وزارت خانه کلیدی و استراتژیکی همانند راه و شهرسازی باعث اختلال جدی در روند اجرای برنامه های کاربردی شده که مشکلات این وزرات خانه را که خود در حوزه عرضه مسکن با رکود در حال مبارزه است دو چندان می کند.

 حمایت از وزیر راه برای ادامه فعالیت خود

در شرایط خاصی که کشور با بحران های اساسی در حوزه راه و مسکن دست و پنجه نرم می کند و از طرفی برنامه های دولت نیز تنظیم شده است، با در نظر گرفتن دلایلی که در متن این بیانه آورده شده کانون نمایندگان از وزیر محترم راه و شهرسازی حمایت کرده و به شدت خواستار ادامه فعالیت وزیر محترم شدند. انتظار این کانون این است که اکثریت نمایندگان محترم مجلس موافقت خود را با این بیانه اعلام کنند. در آخر باید به این موضوع اشاره کرد که استیضای دکتر آخوندی و ارائه نظرات کارشناسی توسط نمایندگان محترم مجلس باعث اداره بهتر امور وزارت خانه توسط ایشان می شود.

منبع: ایسنا

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشاوره تلفنی پنجره دوجداره

برای مشاوره رایگان پروژه های نوساز و تعویضی و اطلاع از قیمت در و پنجره دو جداره از ساعت 8-17 با شماره 43082-021 تماس حاصل فرمایید.

یا شماره خود را در فرم تماس با ما سایت ثبت فرمایید تا با شما تماس گرفته شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه عایق کویر یزد می باشد. طراحی و بهینه سازی سایت: شرکت پارسا - Enfold Theme by Kriesi