نقش کارآفرینی در اقتصاد مقاومتی

صحبت های مهندس دستمالچی در شبکه تلویزیون یزد درباره نقش گروه صنعتی عایق کویر در ایجاد کارآفرینی

نقش کارآفرینی

در راستای بیانات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و تاکید ایشان بر انجام کار و تلاش و اقتصاد مقاومتی در عمل در سال 95 برای پویایی صنعت کشور و ایجاد فرصت های شغلی برای جوانان و کاهش رکود اقتصادی کشور، از طرف مرکز صدا و سیمای استان یزد مصاحبه ای با موضوع نقش کارآفرینی در بهبود بخشیدن به چرخه اقتصادی کشور با مدیر عامل محترم گروه صنعتی عایق کویر جناب مهندس دستمالچی صورت گرفت، که محور اصلی این مصاحبه به شرح زیر می باشد.

صحبت های جناب دستمالچی درباره فعالیت های گروه صنعتی عایق کویر در ایجاد کارآفرینی

گروه صنعتی عایق کویر در سال 85 فعالیت خود را با مواد اولیه خارجی طبق استاندارد های روز دنیا شروع کرد. و در سال های بعد با گسترش فعالیت خود و حمایت از صنعت داخلی موفق به تولید مواد خام از جمله یراق آلات گالوانیزه و پروفیل با کیفیت مطابق با استاندارد جهانی شد. در سال 90 زمینی به مساحت 6000 متر در سالنی به مساحت 4500 متر برای تولید این مواد خام اولیه در واحد رنگ در و پنجره گروه صنعتی عایق کویر راه اندازی شد. به منظور ایجاد کارآفرینی و جذب نیروی انسانی در سال اقتصاد مقاومتی این گروه زمینی به مساحت 7500 متر در سالنی به مساحت 2000 متر برای توسعه نمای آلومینیوم خود ایجاد کرد. همچنین این گروه صنعتی از معدود گروه های صنعت در و پنجره در کشور می باشد که موفق به اخذ گواهی نامه معتبر فنی مسکن و ساختمان شده است. ایشان در پایان صحبت های خود به اهمیت صادرات کالای با کیفیت این گروه به کشور های جهان در آینده نزدیک و حمایت مردم از کالای ایرانی نیز تاکید نمود.

توضیحات جناب مهندس افلاطونیان درباره نقش کارآفرینی در رشد صنعت کشور

همچنین مدیر فروش گروه عایق کویر نیز به اهمیت نقش کارآفرینی در کاهش وابستگی به نفت و گاز کشور و بهبود بخشیدن به توسعه داخلی و مبارزه با واردات مواد خارجی با کیفیت مشابه اشاره کرد و بیان نمود: در گروه صنعتی عایق کویر تمام فرایند ها از جمله برش پروفیل خام سوراخ کاری ها بستن لولا و زدن دستگیره به صورت اتوماتیک انجام می شود که فرایند تولید محصولات در خط تولید کاملا قابل رقابت با مشابه خارجی بوده و دیگر نیازی به واردات در این حوزه نمی باشد.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشاوره تلفنی پنجره دوجداره

برای مشاوره رایگان پروژه های نوساز و تعویضی و اطلاع از قیمت در و پنجره دو جداره از ساعت 8-17 با شماره 43082-021 تماس حاصل فرمایید.

یا شماره خود را در فرم تماس با ما سایت ثبت فرمایید تا با شما تماس گرفته شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه عایق کویر یزد می باشد. طراحی و بهینه سازی سایت: شرکت پارسا - Enfold Theme by Kriesi