فستیوال صنعت پلاستیک

برگزاری فستیوال صنعت پلاستیک و پلیمر در اواخر بهمن ماه

بخش روابط عمومی و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری نهاد ریاست جمهوری، با بیان این موضوع که برگزار کردن فستیوال صنعت پلاستیک و پلیمر و معرفی نمودن ایده‌های خلاقانه و تازه، کمک زیادی به توسعه بخش‌های مختلف صنعت کرده و پلی برای برقرار کردن ارتباط بین صنعت گران، سرمایه‌گذاران، و ایده پردازان، می باشد. به همین خاطر برگزاری این فستیوال‌های تخصصی در صنایع مختلف یکی از مهم‌ترین رخدادهای فن بازار ملی در کشور می باشد.که در 4 دوره مجزا همه ساله برگزار می‌شود.

فستیوال صنعت پلاستیک
اهداف برگزاری فستیوال صنعت پلاستیک و پلیمر

هدف از برگزاری فستیوال صنعت پلاستیک، تجاری سازی اختراعات و نوآوری های این صنعت، از طریق انجام معامله و جذب سرمایه گذار می باشد.که در این فستیوال تولیدکنندگان و سرمایه گذاران صنعت پلاستیک و پلیمر حضور خواهند داشت. بعد از انجام فرایند انتخاب، آموزش و ارزیابی در روزی که فستیوال برگزار میشود، طرح ها و اختراعاتی که از شرایط کافی برخوردار هستند، توسط فناوران به طور حضوری به مخاطبان معرفی و از طریق برگزار کردن جلسات رودررو، نحوه تعامل بین طرفین انجام می شود.

انجام اقدامات لازم برای فستیوال صنعت پلاستیک

برای  انجام برنامه ریزی مناسب حضور شرکت های تولیدی و سرمایه گذاری در فستیوال صنعت پلاستیک خواهشمند است اقدامات لازم تا تاریخ 20 بهمن انجام شده. تا کارتهای دعوت به درستی ارسال شود.

پرداخت تسهیلات برای فستیوال صنعت پلاستیک

همچنین تسهیلاتی به میزان 80 درصد ارزش معامله تا سقف 5 میلیارد ریال برای تکمیل کردن مستندات و معاملات احتمالی، از طرف معاونت علمی و فناوری نهاد ریاست جمهوری به سرمایه گذاران اهدا می شود.

منبع: قطره

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشاوره تلفنی پنجره دوجداره

برای مشاوره رایگان پروژه های نوساز و تعویضی و اطلاع از قیمت در و پنجره دو جداره از ساعت 8-17 با شماره 43082-021 تماس حاصل فرمایید.

یا شماره خود را در فرم تماس با ما سایت ثبت فرمایید تا با شما تماس گرفته شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه عایق کویر یزد می باشد. طراحی و بهینه سازی سایت: شرکت پارسا - Enfold Theme by Kriesi