همایش ملی توسعه صادرات

برگزاری همايش ملی توسعه صادرات خدمات فنی مهندسی ساختمان در تهران

همایش ملی توسعه صادرات

در روز های سه شنبه و چهارشنبه 10 و 11 ماه اسفند امسال، نخستين همايش ملی توسعه صادرات خدمات فنی مهندسی ساختمانی در تهران برگزار می شود. این همایش با حضور پیدا کردن مقامات عاليه کشور، فعالان ممتاز خدمات فنی مهندسی و دست اندرکاران اقتصادی از طریق همکاری با نهادهای دولتی و بخش خصوصی در سالن اجلاس سران برگزار می شود.در همایش ملی توسعه صادرات امسال پنل های تخصصی حضور پیدا کردن در بازار های هدف صادراتی همراه موضوعات و قوانین و ضوابط صادرات برگزار خواهد شد. که در پایان به شرکت کنندگان در همایش ملی توسعه صادرات “گواهی حضور” اعطا می شود.

همایش ملی توسعه صادرات
نحوه ثبت نام در همایش ملی توسعه صادرات

برای هزینه صدور گواهی نامه و حضور داشتن در روز های برگزاری همایش، مبلغ 2 ميليون و 500 هزار ريال دریافت می شود. که برای اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ها این مبلغ، از 50 درصد تخفيف برخوردار خواهد بود یعنی مبلغ يک ميليون و دويست و پنجاه هزار ريال دریافت می شود.
شرایط ثبت نام نیز از طریق سایت نظام مهندسی ساختمان استان تهران اعلام خواهد شد.همچنین علاقه مندان برای حضور  در همایش ملی توسعه صادرات خدمات فنی مهندسی ساختمان می توانند برای دریافت اطلاعات تکمیلی به نشانی سایت همایش www.expirceo.ir مراجع کنند. یا از طریق تماس با شماره تلفن های  42707416 و 427074255 دبیرخانه همایش ملی توسعه صادرات از جزییات برگزاری مطلع شوند.

اهداف و چشم انداز برگزاری همایش ملی توسعه صادرات

افزایش صادرات غیر نفتی از محور های مهم در برنامه های توسعه اقتصادی کشور می باشد. که مزیت آن  ایجاد فرهنگ ارتباطات بین المللی بخصوص در برهه پس از برجام و به دنبال آن شناخت و جذب بازار های جهانی می باشد. که پایه گزار ایجاد اشتغال عوامل تولیدی داخلی را فراهم می سازد حضور یافتن در بازارهای رقابتی جهانی‚ باعث بهبود بخشیدن کیفیت تولیدات داخلی و توانایی های کشور می شود . همچنین درآمد های به دست آمده از این طریق می تواند قسمتی از نیاز های تجارت خارجی را تامین کرده و تراز پرداخت های خارجی کشور را نیز مثبت نماید.

از طرفی به دلیل اجرای طرح های مختلف زیر بنایی و داشتن تجربیات دوران سازندگی و توسعه ای کشور و همچنین ایجاد کردن ظرفیت های صنعتی تولید کالا و تجهیزات مورد نیاز طرح های فنی و مهندسی ساختمان‚ وجود نیروی انسانی آموزش دیده و ماهر و کار آزموده به همراه حمایت های دولت و همچنین جایگاه مهم جغرافیایی و سیاسی کشور عزیزمان در برقراری ارتباط با تعداد زیادی از کشورهای در حال توسعه‚ زمینه مناسب و شرایط خوبی را در بازار های بین المللی برای حضور کارامد متخصصان و شرکت های فنی و مهندسی داخلی فراهم کرده است است.

در آخر باید به این موضوع اشاره کرد که  این هدف زمانی جز اهداف اصلی اقتصادی کشور خواهد بود که به صورت یک پروژه ملی و برنامه ریزی شده و دقیق در فضای حرفه ای مهندسان و متخصصان با تجربه و کارآمد در حوزه ساختمان انجام گیرد. و مبادله مالی بدست آمده آن نیز در مسیر درست توسعه اقتصادی کشور حرکت کند.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشاوره تلفنی پنجره دوجداره

برای مشاوره رایگان پروژه های نوساز و تعویضی و اطلاع از قیمت در و پنجره دو جداره از ساعت 8-17 با شماره 43082-021 تماس حاصل فرمایید.

یا شماره خود را در فرم تماس با ما سایت ثبت فرمایید تا با شما تماس گرفته شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه عایق کویر یزد می باشد. طراحی و بهینه سازی سایت: شرکت پارسا - Enfold Theme by Kriesi