شیشه های ضد گلوله

ویژگی شیشه‌ ضد گلوله و ضد سرقت ونوس

شیشه ضد گلوله ضد سرقت ونوس با نام V-Guard و  V-Guard+i جایگزین و مکمل خوبی برای سایر روش‌های ایمن‌سازی ساختمان است. این نوع شیشه می‌تواند به جای حفاظ و نرده به کار رود. با استفاده از این نوع شیشه‌ می‌توان هم از وجود سطوح بزرگ شفاف در نمای ساختمان و هم از ایمنی بسیار بالا بهره برد. این نوع شیشه ضمن حفظ ویژگی‌های دریافت نور، حفظ انرژی و شفافیت، ویژگی ضد گلوله بودن و ضد سرقت را نیز شامل می‌شود.

شیشه  V-Guard در مقابل سرقت و شیشه V-Guard+i در مقابل سرقت و گلوله مقاوم است.

چون در شیشه مدل V-Guard و  V-Guard+i از طلق‌های PVB، PU و EVA  استفاده می‌شود،عایق بسیار مناسبی برای پرتوهای مخرب اشعه ماورا بنفش (UV) است. این نوع طلق‌ها از ورود بیش از 99% پرتوهای UV جلوگیری می‌کنند.

شیشه ضد گلوله ضد سرقت ونوس مدل V-Guard و V-Guard+i شیشه‌ ایمنی در زلزله محسوب می‌شود. ممکن است در صورت وقوع زلزله و لرزش ساختمان این شیشه‌ها بشکنند اما پس از شکستن در قاب پنجره باقی می‌مانند. این ویژگی شیشه سبب می‌شود آسیب کمتری هم به افراد ساکن ساختمان برسد.

استفاده از ضخامت قابل توجه و لایه‌های طلقی در شیشه V-Guard و V-Guard+i سبب عایق شدن این شیشه‌ در برابر صدا می‌شود. نسبت به شیشه‌های تک‌جداره معمولی، شدت صدای عبوری از شیشه‌های V-Guard و  V-Guard+i  کمتر از یک سوم است.

ما را در اینستاگرام هم دنبال کنید.