مقاومت پروفیل یو پی وی سی

مقاومت بالای پروفیل یو پی وی سی در پنجره های دو جداره

مقاومت پروفیل یو پی وی سی pvc

مقاومت پروفیل یو پی وی سی

یکی از تفاوت های اصلی پنجره های دو جداره یو پی وی سی با مدل های معمولی مقاومت پروفیل یو پی وی سی و استحکام بالای آن در پنجره های دوجداره میباشد. ساختار این پروفیل ها متشکل شده از دیواره ها و کانال هایی که به صورت عرضی و طولی در هم پیوسته هستند. که این ساختار قوی باعث افزایش مقاومت پروفیل یو پی وی سی شده است.

مزیت طراحی خاص در افزایش مقاومت پروفیل یو پی وی سی

در بعضی موارد به منظور افزایش مقاومت پروفیل یو پی وی سی و همچنین افزایش ایمنی، استحکام، نصب راحت تر و تکنیکی یراق آلات و پیچ ها از پروفیل های 1،5 میلیمتری گالوانیزه که متناسب با کانال های پروفیل یو پی وی سی می باشند استفاده میشود. در طراحی پروفیل ها از فضاهای خالی استفاده شده که سازه را تبدیل به باکس های تو خالی کرده. این تکنیک باعث شده تا وزن کلی پروفیل ها در حجم سازه پایین آمده و در نتیجه آن مقاومت خمشی و استحکام پروفیل بالا برود.

مقاومت پروفیل یو پی وی سی
مقاومت پروفیل یو پی وی سی

مزیت های فیزیکی و شیمیایی پروفیل های یو پی وی سی

اگر شما در ساختمانی مرتفع زندگی میکنید انتخاب پنجره های یو پی وی سی را به شما توصیه میکنیم. زیرا به دلیل طراحی خاص پروفیل های پنجره دوجداره که در بالا به آن اشاره شد، این پنجره ها در عین سبکی از مقاومت بالایی برخوردار بوده که مناسب با فضای کل سازه شما میباشد.

منبع: upvc plus

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشاوره تلفنی پنجره دوجداره

برای مشاوره رایگان پروژه های نوساز و تعویضی و اطلاع از قیمت در و پنجره دو جداره از ساعت 8-17 با شماره 43082-021 تماس حاصل فرمایید.

یا شماره خود را در فرم تماس با ما سایت ثبت فرمایید تا با شما تماس گرفته شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه عایق کویر یزد می باشد. طراحی و بهینه سازی سایت: شرکت پارسا - Enfold Theme by Kriesi