امروزه چه چیزی می‌تواند به خانه‌های جدید، نمایی نوستالژیک بدهد؟

  • پنجره‌های چوبی یا آلومینیومی

در طول سالیان گذشته سلیقه مردم تغییر کرده است و پنجره‌ها هم از این تغییرات مستثنی نیستند. مردم به خاطر مزایای فیزیکی و مکانیکی بهتر پنجره‌های جدید به آن‌ها روی آورده‌اند، اما این نوع پنجره‌ها فاقد ظاهری با وابستگی‌های قدیمی و صمیمت خودمانی خانه‌های ما هستند.

وقت خریدن یا ساختن خانه حتماً به ویژگی‌های پنجره‌ و تطبیق آن با ایده‌های ذهن خود دقت می‌کنید و نمی‌خواهید چیزی ناجور به نظر برسد. واقعیت این است که امروزه پنجره‌های آلومینیومی ترسناک به نظر نمی‌رسند اما به لحاظ زیباشناسی شاید به قدر کافی جذاب نباشند. از طرفی ما هم نمی‌توانیم به پنجره‌های چوبی برگردیم. پنجره‌های چوبی به اندازه پنجره‌های آلومینیومی از لحاظ شرایط مکانیکی ایده‌آل نیستند.

در و پنجره UPVC لمینیت

  • راه حل؟

پس چه چیزی می‌تواند بهترین انتخاب باشد که هم ویژگی‌های مکانیکی عالی ارائه ‌دهد و در عین حال زیبا و خیره‌کننده به نظر برسد؟

پاسخ پنجره‌های upvc است که به طور معمول سفید هستند. سفید، رنگی است که با همه چیز جور در می‌آید اما اکنون برای کسانی که می‌خواهند ظاهر چوبی قدیمی پنجره را با ویژگی‌های مکانیکی مدرن حفظ کنند، گزینه دیگری با عنوان پنجره‌های upvc laminated وجود دارد.

همه دوست دارند پنجره‌ای از جنس چوب ماهون یا ساج با ویژگی‌های مکانیکی مدرن داشته باشند. این امکان اکنون با ورقه‌های چوب ماهون و ساج فراهم شده است. همچنین شما می‌توانید طیف گسترده‌ای از گزینه‌های رنگی را انتخاب و به شکلی که می‌خواهید پنجره را سفارشی کنید. این ورقه‌ها از چند لایه تشکیل شده اند و از نظر استحکام آزمایش می شوند. این ورقه‌ها از نظر طراحی، کیفیت و عملکرد کلی بالاترین نیازها را برآورده می‌کنند.

منبع:prominance