رگلاژ پنجره دوجداره آلومینیومی

نکاتی که باید در هنگام رگلاژ پنجره دوجداره آلومینیومی رعایت شود

در و پنجره دوجداره آلومینیومی

تعمیرات در و پنجره دوجداره آلومینیومی

در این مبحث به مواردی اشاره میکنیم که باعث تفاوت رگلاژ و تعمیرات بین در و پنجره دوجداره آلومینیومی (پنجره های بازشو, کشویی, فولکس واگنی) با رگلاژ در و پنجره دو و سه جداره یو پی وی سی میباشد. همان طور که در مقاله گذشته درباره ویژگی های در و پنجره دوجداره آلومینیومی و در پنجره های یو پی وی سی بطور مفصل صحبت نموده ایم، گفته شد که پنجره های ساخته شده از آلومینیوم دارای ویژگی هایی است که باعث افزایش تولید فراوان آن در سالهای قبل در ساختمان ها شده است. با این حال در و پنجره دوجداره آلومینیومی بعد از مدت زمانی همانند در و پنجره های دوجداره یو پی وی سی دچار مشکلاتی خواهند شد که باید توسط افراد متخصص این کار، رگلاژ و تعمیر شوند.

در و پنجره دوجداره آلومینیومی

نکات رگلاژ در و پنجره دوجداره آلومینیومی

ساختار پنجره های آلومینیومی به نحوی طراحی شده است که غالباََ از قابلیت رگلاژ و تعمیر برخوردار هستند. که برای انجام اینکار از ابزار مخصوص و آچار الن برای تنظیم کردن زاماک و یراق آلات استفاده میشود. رگلاژ در و پنجره دوجداره آلومینیومی نکات و پیچیدگی های خاص و منحصر به فردی دارد و تعمیرات آن به مهارت و تخصص بالا نیازمند است. چون یراق آلات به کار برده شده در این مدل پنجره ها از مهندسی خاصی برخوردار بوده که بمنظور تنظیم دقیق و درست آن پارامترهایی را باید رعایت کرد تا از ایرادات بوجود آمده احتمالی جلوگیری شود. نقش آچار الن در رگلاژ در و پنجره دوجداره آلومینیومی بسیار پر رنگ میباشد. این آچار بعد از زیر شیشه مخصوص و اندازه گیری لولا ها و جابجایی در صورت لزوم، بیشترین کاربرد را در حین تعمیر و رگلاژ به خود اختصاص داده است. ما به شما توصیه میکنیم تا برای تعمیر و رگلاژ در و پنجره دوجداره آلومینیومی خود با کارشناسان متخصص این کار تماس گرفته زیرا افزون بر افزایش کارایی بعد از تعمیر، همه نکات را برای استفاده درست و بهینه از پنجره های آلومینیومی برای شما فراهم خواهند کرد.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشاوره تلفنی پنجره دوجداره

برای مشاوره رایگان پروژه های نوساز و تعویضی و اطلاع از قیمت در و پنجره دو جداره از ساعت 8-17 با شماره 43082-021 تماس حاصل فرمایید.

یا شماره خود را در فرم تماس با ما سایت ثبت فرمایید تا با شما تماس گرفته شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه عایق کویر یزد می باشد. طراحی و بهینه سازی سایت: شرکت پارسا - Enfold Theme by Kriesi