همایش وینتک سال 98

حضور خانواده عایق کویر در همایش معرفی پروفیل وینتک به میزبانی شرکت آدوپن پلاستیک پرشین

همایش وینتک

به همت گروه صنعتی آدوپن و برای آشنایی هرچه بیشتر نمایندگی های گروه عایق کویر در روز چهارشنبه مورخ 1398/08/29 همایشی در محل هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار گردید.
در این همایش که با سخنرانی جناب آقای دکتر آزادی(مدرس دانشگاه) با موضوع فروش در زمان تحریم آغاز گردید و در ادامه پس از پخش کلیپ های مربوط به شرکت وینتک میهمانان این همایش از پتانسیل ها و توانمندی های شرکت آدوپن پلاستیک پرشین آشنایی پیدا نمودند و پس از آن توسط کارشناسان مربوطه توضیحاتی در مورد مسائل فنی پروفیل و همچنین توضیحات کامل در مورد شرکت آدوپن به حضار در این جلسه ارائه گردید.

همایش وینتک
همایش وینتک
همایش وینتک

پس از آن با دعوت از مدیر عامل گروه عایق کویر جناب آقای مهندس اخوان دستمالچی به روی سن ایشان ضمن تشکر از شرکت آدوپن و مجموعه همکاران این شرکت علی الخصوص جناب آقای مهندس کاوه خداپرست به عنوان مدیریت عامل مجموعه بابت دعوت خانواده بزرگ عایق کویر و برگزاری همایش منظم و برنامه ریزی شده توسط آن شرکت قدردانی نمودند و امیدواری خود را به همکاری های بیشتر و وسیع تر با این گروه صنعتی اعلام نموده اند.
در پایان بخش سخنرانی ها نیز جناب آقای مهندس خداپرست مدیر عامل شرکت آدوپن پلاست پرشین نیز ضمن خیرمقدم و تشکر از قبول دعوت حداکثری گروه عایق کویر جهت حضور در این همایش، موارد کلیدی و مهمی را در رابطه با همکاری های آتی این دو گروه تولیدی اعلام نمودند.

همایش وینتک
همایش وینتک

در پایان همایش وینتک با حضور آقای حسن ریوندی بر روی سن، این دورهمی بانقش بستن طرح لبخند بر روی لب تمام حضار به پایان رسید و عکس دسته جمعی به یادگار گرفته شد.

همایش وینتک
1 پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


پنجره upvc ثابت

برای مشاوره رایگان پروژه های نوساز و تعویضی و اطلاع از قیمت در و پنجره دو جداره از ساعت 8-17 با شماره 43082-021 تماس حاصل فرمایید.

یا شماره خود را در فرم تماس با ما سایت ثبت فرمایید تا با شما تماس گرفته شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه عایق کویر یزد می باشد. طراحی و بهینه سازی سایت: شرکت پارسا - Enfold Theme by Kriesi