افزایش کیفیت تولیدات داخلی

تاکید آیت الله العظمی سید محمد علی علوی گرگانی بر افزایش کیفیت تولیدات داخلی در کشور

افزایش کیفیت تولیدات

افزایش کیفیت تولیدات

آیت الله العظمی سید محمد علی علوی گرگانی با بیان این موضوع که افزایش کیفیت تولیدات داخلی امری ضروری است اظهار کرد: متاسفانه شاهد این هستیم که تعدادی از مسئولان وظایف خود را به درستی انجام نمی دهند. همین امر نیز باعث بوجود آمدن مشکلاتی در جامعه شده است. با این حال نمیتوانیم تمام تقصیرات را بر گردن مسئولان انداخته اما امروزه شاهد هستیم که برخی دارایی و اموال مردم کشور را دزدیده و باعث شده اند تا کشور نتواند شکوفا شود و به سمت آن حرکت کند.

بیانات ایشان درباره مقابله با مشکلات اقتصادی از طریق افزایش کیفیت تولیدات

این روحانی عالی قدر با اشاره به اینکه اصلی ترین راه حل برای مباره با مشکلات اقتصادی حال حاضر کشور تولید کالای داخلی می باشد بیان نمود: با افزایش کیفیت تولیدات داخلی مردم تمایل برای خرید کالای ایرانی پیدا خواهند کرد و خود به سمت خرید این کالاها میروند. برای همین تبلیغات تنها برای خرید کالای ایرانی پاسخگو نخواهد بود. بلکه اصل بالا بردن کیفیت تولیدات است. ایشان در ادامه بیان کردند: خداوند به کشور ما نعمت ها و سرمایه های فراوانی بخشیده که قدر آن ها را باید بدانیم و به درستی از آنها بهره ببریم.

اشاره ایشان به سخن پراکنی های بی اساس

ایشان با بیان اینکه سخن پراکنی از مشکلات جدی در داخل کشور است به پیدا کردن راه حل مناسب برای از بین بردن آن ها اشاره کردند و ارائه سخنان بدون راه حل را کار بی فایده ای دانستند. این روحانی عالی قدر در ادامه به شرایط کشور در دوران جنگ اشاره و فرمودند: در زمان جنگ با مشکلات و محدودیت های فراوانی که در آن دوره داشتیم با این وجود از سرمایه خود برای تولید استفاده میکردیم، ولی در حال حاضر بسیاری از کارگران در داخل کشور کاری برای انجام دادن ندارند. ایشان تاکید کردند مشکلات اقتصادی و رفع هر چه سریعتر آنها باید از اولویت های اصلی دولت باشد و در آخر صحبت های خود فرمودند: سیاست ما باید به گونه ای باشد که طیف مستضعف جامعه نیز مشغول به فعالیت باشد تا چرخ تولیدی های داخل کشور نیز به درستی بچرخد.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشاوره تلفنی پنجره دوجداره

برای مشاوره رایگان پروژه های نوساز و تعویضی و اطلاع از قیمت در و پنجره دو جداره از ساعت 8-17 با شماره 43082-021 تماس حاصل فرمایید.

یا شماره خود را در فرم تماس با ما سایت ثبت فرمایید تا با شما تماس گرفته شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه عایق کویر یزد می باشد. طراحی و بهینه سازی سایت: شرکت پارسا - Enfold Theme by Kriesi