گردهمایی خانواده بزرگ عایق کویر مورخ 96/07/27 در محل سالن کنفرانس باشگاه بانک صنعت و معدن با حضور نمایندگان و عاملین محترم عایق کویر برگزار گردید.

گردهمایی خانواده بزرگ عایق کویر مورخ 96/07/27 در محل سالن کنفرانس باشگاه بانک صنعت و معدن با حضور نمایندگان و عاملین محترم عایق کویر برگزار گردید.

در ابتدای جلسه پس از عرض خیر مقدم آقای مهندس اخوان دستمالچی مدیر عامل شرکت عایق کویر به مدعوین و تشکر از تشریف فرمایی ایشان اعلام نمودند که گروه عایق کویر برای رسیدن به اهداف خود و ارسال تولیدات با کیفیت خود به سراسر کشور و بهره گیری هموطنان عزیز بابت این تولیدات نیاز به همکاری و همیاری نمایندگان و عاملین این گروه دارد.

که امیدواریم هر سال به تعداد این نمایندگان افزوده شود و ایشان نیز برای معرفی این تولیدات به مصرف کننده نهایی تمام تلاش و پتانسیل خود را به کار گیرد.

در ادامه این جلسه مدیر فروش شرکت آقای مهندس افلاطونیان در خصوص سیاست های جدید تبلیغاتی این شرکت سخن به میان آورد و بعد از بحث و گفتگو با نمایندگان گروه عایق کویر و شنیدن نظرات ایشان اعلام نمود که برای تبلیغات در هر شهر نیاز به شناخت کامل فرهنگ خرید در آن منطقه می باشد.

قابل ذکر است که امسال جناب آقای دکتر دستمالچی هم به عنوان یکی از مدیران ارشد کارخانه در جلسه حضور داشتن .

که با کمک همکاری هر نماینده به صورت جداگانه تصمیمات کلی در این خصوص اخذ می گردد.

با تشریف فرمایی جناب آقای صداقت مدیر عامل شرکت ویستابست در قسمت دوم همایش و آقای رافع  مدیر فروش شرکت ویستابست و آقای مهندس تاجیک مدیر عامل شرکت سیندژ و آقای  قاسمی مدیر فروش شرکت سیندژ، رویکرد همایش به سمت مسائل فنی تغییر جهت داد که در این قسمت جناب آقای مهندس صداقت در خصوص ارتباط مستقیم تولید با کیفیت بالا و قیمت تمام شده، در زمینه در و پنجره … اشاره نموده و فرمودند: در شرکت هایی که حداقل استاندارد ساختار رعایت شود، قیمت تمام شده محصولات آن ها نمی تواند پایین تر از لیست قیمت ارائه شده از طرف شرکت ویستابست باشد و اگر شرکت محصولات خود را پایین ار از آن نرخ نامه ارائه دهد بذون شک تولید آن شرکت مورد تایید شرکت ویستابست نخواهد بود. و تقاضا فرمودند که پس از مشاهده این کم قروشی ها و ارزان فروشی ها یه صورت کتبی و در اسرع وقت به شرکت ویستابست اطلاع داده شود

در این همایش از شرکت های تجاری یراق آلات جناب آقای مهندس شبیریان مدیر عامل شرکت پرسا صنعت ، جناب آقای مهندس سیدی فر مدیر عامل شرکت وینکهاوس ،جناب آقای مهندس خرم مدیر عامل شرکت کاله و همچنین نماینده شرکت وکا جناب آقای مهندس ثقه الاسلام حضور داشتن .

در ادامه آقای دکتر یعقوبی در خصوص فروش و نحوه درست فروختن محصولات کلاسی را برگزار کردند  سپس با حضور این بزرگواران از نمایندگان برتر گروه عایق کویر و پرسنل برتر واحد فروش این شرکت با اهداء جوایز و لوح سپاس تجلیل گردید.

در پایان با ابلاغ سیاست های جدید فروش به نمایندگان گروه عایق کویر و برگزاری جلسه پرسش و پاسخ با نمایندگان محترم شرکت های ویستابست و سیندژ این همایش 7 ساعته با تقدیر و تشکر مجدد از تمامی حضار محترم به پایان رسید.