چهارمین گردهمایی عایق کویر سال 97

چهارمین گردهمایی عایق کویر سال 97

یکی از مشکلات استفاده از در و پنجره های دوجداره به علت نوپا بودن این صنعت در ایران، این بوده که مشتری انتخاب‌های خود را محدود می‌دانسته و در بسیاری موارد به علت انعطاف‌پذیر نبودن این تولیدات در برابر خواسته آنها، مجبور به استفاده از در و پنجره های قدیمی و غیر عایق می‌شد؛ اما اکنون با پیشرفت این صنعت و ورود تکنولوژی روز دنیا به ایران، گروه عایق کویر یزد موفق به تولید و ارائه حداکثر درخواست‌های مشتریان خود و پنجره های خاص شده است.

گروه عایق کویر دارای کاملترین و مجهزترین خط تولید در و پنجره‌های دوجداره بوده و با داشتن دستگاه مخصوص خم پروفیل UPVC و آلومینیوم (نورد سرد)، توانسته انبوهی از پروژه‌های خاص اعم از خم آرک (خم از بالا)، خم ویترینی (قوسی)، خم مسجدی (گنبدی) و غیره را با بالاترین ظرافت و کیفیت تولید و اجرا کند. از آنجا که در طراحی ساختمان های جدید، مهندسین طراح اخیرا به معماری سبک قدیم توجه بیشتری دارند و همچنین در تعویض و بازسازی در و پنجره های قدیمی و فرسوده از در و پنجره عایق آلومینیوم و UPVC استفاده می‌کنند، این توانایی و تکنولوژی در ساخت در و پنجره های دوجداره، خم مورد نیاز بسیاری از پروژه‌ها و مصرف‌کنندگان عزیز را محقق می‌سازد.

در بخش دوم این گردهمایی جناب آقایان اقدامیان و صداقت مدیران شرکت ویستابست پس از توضیحات کوتاه در خصوص وضعیت بازار کنونی و آینده این صنعت به سوالات حضار پاسخ داده و پس از ایشان جناب آقای خطیبی و آقای قاسمی از شرکت سیندژ نیز پس از سخنرانی کوتاه به سوالات عاملین گروه عایق کویر پاسخ دادند.

در ادامه برنامه و پس از پذیرایی کوتاه بخش سوم این گردهمایی با سخنرانی جناب آقای دکتر یعقوبی از مشاورین فروش و مارکتینگ فعال در این صنعت با عنوان (توصیه هایی برای فروش در رکود) برگزار گردید. در انتهای این گردهمایی به رسم جلسات قبل از نمایندگان برتر گروه عایق کویر درسال ۹۶ تجلیل و تشکر شد که اسامی این نمایندگان به شرح ذیل می‌باشد:

۱- سرکار خانم بنایی عاملیت شهر مشهد

۲- جناب آقای مهدی سالاری عاملیت شهر بندرعباس

۳- جناب آقای محمد کریمیان عاملیت شهربابک

۴- جناب آقای ابوالفضل سوزنکار عاملیت شهر یزد

۵- جناب آقای سعید شیری عاملیت شهر یزد

در حاشیه این گردهمایی به صورت ویژه از جناب آقای بردین از همکاران گروه عایق کویر در دفتر خرم آباد عاملیت لرستان به علت توجه ویژه ایشان جهت تهیه عکس و اشتراک گذاشتن پروژه های آن دفتر عاملیت با بخش مربوط به سایت و فضای مجازی گروه عایق کویر با اهدای هدیه نفیس و لوح تقدیر  قدردانی شد.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشاوره تلفنی پنجره دوجداره

برای مشاوره رایگان پروژه های نوساز و تعویضی و اطلاع از قیمت در و پنجره دو جداره از ساعت 8-17 با شماره 43082-021 تماس حاصل فرمایید.

یا شماره خود را در فرم تماس با ما سایت ثبت فرمایید تا با شما تماس گرفته شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه عایق کویر یزد می باشد. طراحی و بهینه سازی سایت: شرکت پارسا - Enfold Theme by Kriesi