پنجره سه جداره یو پی وی سی

بررسی میزان کارایی و موارد استفاده از پنجره سه جداره یو پی وی سی

پنجره سه جداره

پنجره سه جداره

پنجره سه جداره یو پی وی سی بیشتر در محیط هایی که آلودگی صوتی بسیار بالا است، همانند کارگاه ها و کارخانه های صنعتی استفاده میشود. همچنین پنجره سه جداره در زمان هایی که ما نیاز به پروفیل یو پی وی سی با ضخامت بالاتر داریم نیز کاربرد دارد. پروفیل پنجره سه جداره ضخیم تر و تعداد کانال های داخلی آن نسبت به پنجره دوجداره بیشتر میباشد. و همین امر موجب میشود تا از شیشه های سه جداره یا دوجداره ضخیم تری بهره ببریم.

آلودگی صوتی کمتر در پنجره سه جداره یو پی وی سی

موضوعی که برای خیلی از افراد حایز اهمیت میباشد اینست که آیا پنجره سه جداره قادر خواهد بود تا دو برابر پنجره های دوجداره از آلودگی صوتی جلوگیری کند؟ در جواب این افراد باید گفت که تاثیر پنجره سه جداره در برابر آلودگی صوتی در برخی مواقع چند برابر پنجره های دوجداره میباشد. محل مورد نظر باید قبل از نصب پنجره سه جداره توسط کارشناسان ارزیابی دقیق شود تا این پنجره بتواند بهترین عملکرد را داشته باشد. پروفیل پنجره سه جداره بسته به توان فنی کارخانه تولید کننده کیفیت های مختلفی دارد. اما در کل بهتر است از پنجره های سه جداره ای که پروفیل آنها دارای پنج کانال یا بیشتر میباشد استفاده شود.

منبع: آسام بنا

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشاوره تلفنی پنجره دوجداره

برای مشاوره رایگان پروژه های نوساز و تعویضی و اطلاع از قیمت در و پنجره دو جداره از ساعت 8-17 با شماره 43082-021 تماس حاصل فرمایید.

یا شماره خود را در فرم تماس با ما سایت ثبت فرمایید تا با شما تماس گرفته شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه عایق کویر یزد می باشد. طراحی و بهینه سازی سایت: شرکت پارسا - Enfold Theme by Kriesi