5500 واحد مسکن مهر

5500 واحد مسکن مهر خوزستان با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد

5500 واحد مسکن مهر
تحویل 5500 واحد مسکن مهر

صبح دیروز به صورت همزمان 5500 واحد مسکن مهر با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن و مسئولان استان خوزستان افتتاح شد. حمید رضا عظیمیان با حضور در محل پروژه 2000 واحدی مسکن نفت این 5500 واحد مسکن مهر را در تاریخ 17 بهمن به طور همزمان افتتاح کرد.

توضیحات مهندس رحمانی درباره 5500 واحد مسکن مهر تحویل داده شده

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان جناب مهندس منوچهر رحمانی در این خصوص بیان کرد: امروز 200 واحد از پروژه‌های سایت مسکن نفت اهواز افتتاح شد. و بهره برداری از 5500 واحد مسکن مهر ساخته شده در شهرهای اهواز، شوشتر، بهبهان، آبادان، شوش، بندرامام، ماهشهر، شوش، خرمشهر و دزفول آماده انجام است.وی در ادامه بیان کرد: تا بدین لحظه و با در نظر گرفتن افتتاح این 5500 واحد مسکن مهر ساخته شده، تعداد 63 هزار و 138 واحد از مجموع کل 106 هزار واحد تعهد شده مسکن مهر استان خوزستان به صاحبان آن ها تحویل داده شده است.

بازدید های دیگر معاون وزیر راه و شهرسازی

در ادامه سفر خوزستان معاون وزیر،  برای بازدید از بافت فرسوده و سکونتگاه‌های غیر رسمی در مناطق منبع آب و حصیر آباد به  اهواز سفر کرد و بعد از اتمام بازدید نیز قرار است در سفری به شوشتر بازدیدی از بافت فرسوده و تاریخی شوشتر و سایت مسکن مهر این شهرستان انجام دهد.

منبع: ایسنا

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشاوره تلفنی پنجره دوجداره

برای مشاوره رایگان پروژه های نوساز و تعویضی و اطلاع از قیمت در و پنجره دو جداره از ساعت 8-17 با شماره 43082-021 تماس حاصل فرمایید.

یا شماره خود را در فرم تماس با ما سایت ثبت فرمایید تا با شما تماس گرفته شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه عایق کویر یزد می باشد. طراحی و بهینه سازی سایت: شرکت پارسا - Enfold Theme by Kriesi