طلا خود را از کف ۹ ماهه جدا کرد

طلا خود را از کف ۹ ماهه جدا کرد

قیمت طلا امروز پنج‌شنبه پس از توقف رشد دلار و کاهش فشار بر شمش با قیمت دلار، از پایین‌ترین سطح ۹ ماهه خود در جلسه قبل افزایش یافت.

به گزارش ایسنا، بهای هر اونس طلا تا ساعت ۷ و ۴۰ دقیقه صبح به وقت شرق با ۶.۵ درصد افزایش به ۱۷۴۵ دلار و ۲۰ سنت رسید و قیمت طلای آمریکا نیز با ۰.۳۷ درصد افزایش به ۱۷۴۶ دلار و ۲۰ سنت رسید.

ارزش دلار نزدیک به بالاترین حد خود در ۲۰ سال اخیر که در روز چهارشنبه به ثبت رسید ثابت بود و فشار بر طلا را کاهش داد.

قدرت دلار طلا را با ۱.۹ درصد کاهش در جلسه قبل به پایین‌ترین سطح خود از ۳۰ سپتامبر در ۱۷۳۱ دلار رساند.

بدتر شدن وضعیت تورم و نگرانی در مورد از دست‌دادن اعتماد به قدرت فدرال رزرو برای بهتر کردن آن، مقامات بانک مرکزی ایالات‌متحده را بر آن داشت تا حول افزایش نرخ‌بهره مجدد قاطعانه خود برای تحت کنترل درآوردن قیمت ها تجمع کنند.

رئیس صندوق بین‌المللی پول روز چهارشنبه گفت که چشم‌انداز اقتصاد جهانی از آوریل به طور قابل‌توجهی تیره شده است و او نمی‌تواند با توجه به خطرات بالا، احتمال رکود جهانی در سال آینده را رد کند.

بازدهی شاخص ۱۰ ساله خزانه‌داری ایالات‌متحده در روز پنج‌شنبه پس از افزایش در جلسه قبل ثابت ماند. نرخ بهره بالاتر و بازده اوراق، هزینه فرصت نگهداری شمش غیر بازده را افزایش می‌دهد.

در بازار سایر فلزات ارزشمند، بهای هر اونس نقره با ۰.۱ درصد افزایش به ۱۹.۲۰ دلار رسید، در حالی که پلاتین با ۰.۳ درصد کاهش به ۸۵۳.۲۵ دلار و پالادیوم  با ۱.۳ درصد افزایش به ۱۹۲۹ دلار و ۵۱ سنت رسید.

منبع: ایسنا

طلا خود را از کف ۹ ماهه جدا کرد

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشاوره تلفنی پنجره دوجداره

برای مشاوره رایگان پروژه های نوساز و تعویضی و اطلاع از قیمت در و پنجره دو جداره از ساعت 8-17 با شماره 43082-021 تماس حاصل فرمایید.

یا شماره خود را در فرم تماس با ما سایت ثبت فرمایید تا با شما تماس گرفته شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه عایق کویر یزد می باشد. طراحی و بهینه سازی سایت: شرکت پارسا - Enfold Theme by Kriesi