کاهش ۱۷ هزار واحدی بورس

کاهش ۱۷ هزار واحدی بورس

ادامه روند نزولی در بازار سرمایه باعث شد شاخص کل بورس بیش از ۱۷ هزار واحد و شاخص هم وزن نیز بیش از ۷۰۰۰ واحد کاهش یابد.

به گزارش ایسنا، شاخص کل بورس امروز ۱۷ هزار و ۳۵۳ واحد کاهش یافت و رقم یک میلیون و ۴۲۳ هزار واحد را ثبت کرد. شاخص کل با معیار هم وزن نیز با ۷۲۴۱ واحد کاهش در رقم ۱۷۹ هزار و ۹۷۵ واحد ایستاد. معامله‌گران این بازار ۳۰۰ هزار معامله به ارزش ۳۶ هزار و ۲۱ میلیارد ریال انجام دادند.

پتروشیمی فناوران، پالایش نفت اصفهان، معدنی و صنعتی گلگهر، سرمایه گذاری تامین اجتماعی، پالایش نفت تبریز و پتروشیمی نوری نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و در مقابل فولاد مبارکه اصفهان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

در آن سوی بازار سرمایه هم شاخص کل فرابورس با ۱۷۸ واحد کاهش رقم ۱۸ هزار و ۷۳ واحد را ثبت کرد. در این بازار ۱۳۷ هزار معامله انجام شد که ۱۰۰ هزار و ۲۹۸ میلیارد ریال ارزش داشت.

بیمه پاسارگاد، پتروشیمی زاگرس، پالایش نفت لاوان، تولید نیروی برق دماوند، فرابورس ایران، پالایش نفت شیراز و گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند.

منبع: ایسنا

کاهش ۱۷ هزار واحدی بورس

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشاوره تلفنی پنجره دوجداره

برای مشاوره رایگان پروژه های نوساز و تعویضی و اطلاع از قیمت در و پنجره دو جداره از ساعت 8-17 با شماره 43082-021 تماس حاصل فرمایید.

یا شماره خود را در فرم تماس با ما سایت ثبت فرمایید تا با شما تماس گرفته شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه عایق کویر یزد می باشد. طراحی و بهینه سازی سایت: شرکت پارسا - Enfold Theme by Kriesi