روز پرنوسان در بورس

روز پرنوسان در بورس

معاملات بورس روزی پرنوسان را پشت سر گذاشت و درحالی که شاخص کل این بازار در نخستین ساعت معاملات ۴۵۹ هزار واحد بود، در ساعات میانی به بیش از ۴۶۵ هزار واحد رسید و در نهایت در رقم ۴۶۱ هزار و ۹۸۸ واحد ایستاد.

به گزارش ایسنا، شاخص کل بورس امروز(شنبه) با ۲۹۰۸ واحد صعود در رقم ۴۶۱ هزار و ۹۸۸ واحد ایستاد. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز ۱۱۰۱ واحد صعود و رقم ۱۵۰ هزار و ۳۲ واحد را ثبت کرد.

همچنین معامله‌گران امروز ۷۱۳ هزار معامله به ارزش ۳۹ هزار و ۱۷۲ میلیارد ریال به ثبت رساندند.

گروه مپنا، مخابرات ایران و بانک ملت نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و در مقابل گروه مدیریت سرمایه گذاری امید، پالایش نفت اصفهان، س. نفت و گاز و پتروشیمی تامین و فولاد خراسان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را بر بازار گذاشتند.

ایران خودرو، سایپا، بانک‌های ملت و تجارت، پالایش نفت اصفهان، بانک صادرات ایران و فولاد مبارکه اصفهان نیز لیست نمادهای پربیننده بورس را تشکیل دادند.

صعود ۹۹ واحدی شاخص کل فرابورس

شاخص کل فرابورس هم با ۹۹ واحد صعود رقم ۵۹۱۵ واحد را ثبت کرد. در این بازار ۳۹۳ هزار معامله انجام شد که ۳۴ هزار و ۶۰۲ میلیارد ریال ارزش داشت.

در این میان سنگ آهن گهر زمین، پتروشیمی مارون، فولاد هرمزگان جنوب، صنایع ماشین های اداری ایران، فرابورس ایران و شرکت آهن و فولاد ارفع نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل فقط هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بازار داشت.

امروز سهامی ذوب آهن اصفهان، گروه صنایع کاغذ پارس، گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی، بیمه دیف س. توسعه و عمران استان کرمان و بانک دی نمادهای پربیننده فرابورس بودند.

منبع: ایسنا

روز پرنوسان در بورس

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشاوره تلفنی پنجره دوجداره

برای مشاوره رایگان پروژه های نوساز و تعویضی و اطلاع از قیمت در و پنجره دو جداره از ساعت 8-17 با شماره 43082-021 تماس حاصل فرمایید.

یا شماره خود را در فرم تماس با ما سایت ثبت فرمایید تا با شما تماس گرفته شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه عایق کویر یزد می باشد. طراحی و بهینه سازی سایت: شرکت پارسا - Enfold Theme by Kriesi