وکا سافت لاین 70

وکا

با پنجره‌های مدرن ساخته شده فرآوری شده با پروفیل‌های وکا، به ارزش ساختمان افزوده می‌شود. چرا که طرح کلاسیک سیستم سافت لاین با حاشیه‌های کمی مدور، دارای جذابیت دائمی بوده و با سبک‌های متفاوت معماری، خواه مدن، خواه سنتی، نوساز و یا تعمیر شده همگونی بسیار خوبی دارد. از آن گذشته تکنیک داخلی نیز خواسته‌ها را برآورده می‌سازد: پروفیل تشکیل شده از محفظه‌های متعدد با استفاده از خاصیت عایق‌بندی هوا، بالاترین عایق را برآورده می‌سازد. این امر نه تنها به ملایم بودن حرارت فضا در هر هوائی کمک می‌کند، بلکه به نحو محسوسی به پائین آمدن هزینه انرژی کمک می‌کند.

وکا سافت لاین 70

سیستم وکا VEKA با طرح کلاسیک

1- بالاترین کیفیت وکا: پروفیل‌های کلاس A مطابق استاندار صنایع آلمان به شماره DIN EN 12608 با جداره دیواره خارجی به ضخامت 3 میلیمتر و 2.7 میلیمتر در محدوده زهوار و اتصالات (تلرانس در هر مورد 0.2± میلیمتر)

2- حداکثر میزان عایق‌بندی تا حد UW = 0.76 W/(m2K) به تناسب نوع شیشه امکانپذیر بوده و میزان هزینه انرژی را به نحو محسوسی کاهش می‌دهد

3- نوارهای درزبند عایق با کیفیت بالا، در رنگ‌های جذاب مشکی و خاکستری؛ سیستم عایق هم‌پوش دو مرحله‌ای باعث جلوگیری از نفوذ سرما، کوران هوا و رطوبت می‌شوند.

4- مقاوم سازی توسط پروفیل گالوانیزه، استفاده از پروفیل‌ها تقویتی گالوانیزه براساس مقررات وکا تضمین کننده استحکام و عملکرد دائمی می‌باشد.

5- پروفیل 5 محفظه‌ای با 70 میلیمتر عرض مقطع باعث استفاده از خاصیت عایق‌بندی هوا به نحو احسن می‌شود.

6- حاشیه کمی مدور شده نمایانگر طرح کلاسیک سیستم سافت لاین می‌باشد.