وکا سافت لاین 58

پنجره‌های با کیفیت وکا VEKA برای خانه ما

پنجره‌هایی با مارک معتبر و با طرح جذاب سافت لاین

وکا 58
لوگو وکا

پنجره‌های مدرن یو پی وی سی باید خواسته‌های متفاوت و بسیاری را برآورده سازند: این پنجره‌ها باید با هر نوع معماری هماهنگ باشند، از نظر عایق بودن مطمئن بوده و برای سال‌های متمادی استحکام و قابلیت کاربرد نامحدود خود را حفظ کنند. همه این خواسته‌ها را سیستم پروفیل سافت لاین 58 ساخت شرکت وکا VEKA در عمل برآورده می‌سازد.

این پنجره‌ها با عرض مقطع مونتاژ 58 میلیمتر و قاب نازک خود، از طرفی این امکان را فراهم می‌کنند که نور زیادی وارد اتاق‌ها شده و از طرف دیگر همزمان بخاطر محفوظ بودن در مقابل اتلاف انرژی و با تکنیک ایزوله چند محفظه‌ای، از شما در برابر باد، باران، شن و گرما حفاظت می‌کنند.

ساخته شده از پروفیل کلاس A شرکت وکا با دیواره‌های بسیار قوی، مطابق استاندار صنایع آلمان به شماره DIN EN 12608، که از بالاترین استانداردهای کیفیت محصولات اروپا محسوب می‌شود، پنجره‌های سری سافت لاین 58 ترکیبی از خوصوصیات خوب صرفه‌جوئی در انرژی، طول عمر، استحکام و ایمنی بسیار بالا را عرضه می‌نمایند.

طرح شیک

پنجره‌ها جزء مهمترین عناصر تزئین دیوار و نمای خارجی ساختمان محسوب می‌شوند. در این خصوص سیستم سافت لاین 58 طیف تقریباً نامحدودی از گزینه‌های طراحی را هم برای ساختمان‌های نوساز و هم برای تعمیرات ساختمان در اختیار شما قرار می‌دهد.

این سیستم، طراحی و ساخت هر نوع پنجره، اعم از پنجره‌های مدور، مشبک و یا پنجره‌های قوسی را بدون مشکل امکانپذیر می‌سازد. این پنجره‌ها با تعداد زیاد قطعات مکمل و پروفایل جداگانه خود، این امکان را فراهم می‌کنند که هماهنگی منحصر به فرد با هر نوع ساختمان عملی شود.

وکا سافت لاین
پروفیل وکا 58

بهترین کیفیت با کلاس A!

سیستم وکا با طرح کلاسیک

1- بالاترین کیفیت وکا: پروفیل‌های کلاس A مطابق استاندار صنایع آلمان به شماره DIN EN 12608 با جداره دیواره خارجی به ضخامت 3 میلیمتر و 2.7 میلیمتر در محدوده زهوار و اتصالات (تلرانس در هر مورد 0.2± میلیمتر)

2- عرض مقطع: 58 میلیمتر ایده‌آل برای انواع کاربردهای متنوع هم برای ساختمان‌های نوساز و هم برای تعمیرات

3- سیستم چند محفظه‌ای با قابلیت عایق بندی بالا که ضریب حرارتی (UW) حداکثر به[i]1.0W/(m2K) می‌رسد

4- عایق دوسطحی، برای حفاظت در برابر باد و نیز عایق در برابر صدا تا میزان عایق صوتی درجه 5

5- تقویت فولادی که پروفیل‌ها کار شده موجب افزایش قدرت استاتیکی، تحمل وزن و استحکام فرم می‌شود و کاربرد طولانی مدت و مقاومت در برابر خسارت و سرقت را تضمین می‌نمایند.

6- طرح کلاسیک با فرم شیک، حاشیه‌های کمی مدور و چهارچوب باریک، از هماهنگی خوبی با هر نوع سبک معماری برخوردار می‌باشد.

شما با  سافت لاین 58  در واقع بهترین کیفیت را انتخاب می‌کنید: پروفیل‌های VEKA بر اساس مقیاس‌های کلاس A در آلمان تولید می‌شوند و حجم مواد مصرف شده در آنها نسبت به محصولات مشابه تا میزان 14% بالاتر است. این پروفیل‌ها علاوه بر اطمینان از کارکرد طولانی مدت و دهه‌های متمادی زندگی در آسایش، بخاطر دارا بودن دیواره ضخیم، از امتیازات زیر برخوردار می‌باشند.

صرفه‌جوئی بیشتر در مصرف انرژی

در کاربرد سیستم‌های گرمائی و خنک‌کننده صرفه‌جوئی کنید: ساختار هوشمندانه چند محفظه‌ای باعث می‌شود که میزان هدایت گرما در پروفیل‌های سافت لاین 58 در حد نازل باقی بماند و باین ترتیب مصرف انرژی شما را کاهش می‌دهد.

صرفه جویی

امکانات متنوع

پیشتاز باشید: پروفیل‌های سافت لاین 58 از تنوع خارق‌العاده‌ای برخوردارند و در بیش از 50 رنگ و دکور در دسترس می‌باشند.

امکانات متنوع

بهترین احساس آسایش

آسایش مطبوعی را برای خود فراهم آورید: پنجره‌های ساخته شده از پروفیل‌های سافت لاین 58 بخاطر دارا بودن سیستم مطمئن عایق باعث می‌شوند که هم گرما و هم سرما در همانجائی بمانند که مورد نیاز می‌باشند.

بهترین احساس آسایش

عایق بندی صوتی کامل

از فضای زندگی خود لذت ببرید: سرو صدا باعث نقصان کیفیت زندگی آسوده شده و حتی می‌تواند روی سلامتی انسان اثر منفی داشته باشد. پنجره‌هایی که با پروفیل سافت لاین 58 شرکت VEKA ساخته می‌شوند، حتی نوع ساده آن نیز، ایمنی در برابر سرو صدا را تامین کرده و در صورت نیاز می‌توان آنها را تا بالاترین حد ایمنی صوتی تکمیل و مجهز کرد.

عایق بندی صوتی

ایمنی بیشتر

پنجره‌ها باید با توجه به موقعیت و امکان دستری به آنها، الزامات ایمنی کاملا متفاوتی را برآورده سازند. پنجره‌هایی را که با پروفیل سافت لاین 58 شرکت وکا ساخته می‌شوند، می‌توان بسته به نیازهای ایمنی هر کاربر، به یراق‌آلات، شیشه و دستگیره‌های مخصوص ضد دزدی مجهز ساخت.

ایمنی بیشتر

سرمایه گذاری برای آینده

ارزش ملک خود را بالا ببرید: نصب پنجره‌های پروفیل سافت لاین 58 یک سرمایه گذاری مفید می‌باشد، چرا که این پروفیل‌ها بخاطر سطح صیقلی خاص خود، سال‌ها زیبا باقی می‌مانند. این پنجره‌ها را می‌توان بدون مشکل و سریع تمریز کرد، از آن گذشته این پنجره‌ها بهیچوجه نیازی به رنگ کردن ندارند.

سرمایه گذاری

کیفیت کلاس A تولید شرکت وکا کارکرد مطمئن برای تمام طول زندگی

پنجره‌های مدرن یو پی وی سی 30 سال و یا بیشتر دوام دارند. با توجه به این نکته، این مسئله اهمیت بیشتری پیدا می‌کند که کیفیت پروفیل و کارپردازی پنجره جدید شما بالاترین انتظارات را برآورده سازند.

شما با سافت لاین 58 ساخت شرکت وکا، سیستم پنجره‌ای را انتخاب می‌کنید که در آلمان ساخته شده و از نوآوری مدرن، ایزولاسیون با کیفیت بالا و استحکام خوبی برخوردار بوده و با این مشخصات انتظارات آینده را مسلماً برآورده می‌سازد. جداره محکم ساخته شده بر اساس استاندارد کلاس A اروپا به شماره DIN EN 12608 به پنجره‌ها استحکام بخصوصی داده، و عملکرد مطمئن آنها را برای دهه‌های متمادی تضمین می‌کنند. ساختار چند جداره‌ای هوشمندانه به بهترین وجهی ایزولاسیون حرارتی و صوتی را تامین می‌کند.

وکا 58

در یک نگاه:

سیستم سافت لاین 58 ساخت VEKA SOFTLINE 58

سیستم پروفایل

 • سیستم 58 میلیمتری چند محفظه‌ای
 • پارامترهای عالی عایق حرارتی برای صرفه‌جوئی بهینه در انرژی
 • قابل نصب هم در ساختمان‌های نوساز و هم تعمیراتی
 • آسایش بیشتر از طریق عایق صوتی موثر
 • حفاظت در برابر سرقت مطابق استاندارد صنایع آلمان به شماره DIN EN 1627 تا مرحله ایمنی RC 2 همراه با متعلقات مربوطه

کیفیت وکا

 • محصول تولید شده در آلمان بر اساس کیفیت وکا – ضخامت دیواره‌ها طبق استاندارد DIN EN 12608، کلاس A
 • قطر قوی، هم دیواره‌های خارجی و هم در محدوده گلیزینگ و یراق‌آلات که از نظر استاتیک تعییین کننده و حائز اهمیت می‌باشند
 • استحکام بیشتر بخاطر وجود تقویت فولادی برای دوام عالی و ایمنی کارکرد
 • پارامتهای بهینه ایزولاسیون، حتی در پنجره‌های دارای شیشه‌های بزرگ و جذاب با ظرفیت نوررسانی بالا

صرفه‌جوئی در مصرف انرژی

 • عایق بندی موثر طبق مقررات قانونی جاری و قررات احتمالی در آینده موجب کاهش مصرف انرژی شده و در درازمدت اطمینان در سرمایه‌گذاری را تامین می‌کند بسته به نوع شیشه
 • با اتصال گرم حاشیه تا میزان 0 W/m2K
 • با اتصال آلمینیومی حاشیه تا میزان 1 W/m2K

سیستم واشرهای لاستیکی

 • عایق بندی مضاعف باعث جلوگیری از نفوذ صدا، رطوبت و کوران هوا می‌شوند
 • سیستم باند عایق بندی کارآمد در دور تا دور چارچوب و قاب
 • باند عایق بندی با کیفیت بالا در رنگ شیک مشکی

شکاف زهوار (Glazing)

 • عمق شکاف زهوار 18 میلیمتر
 • قطر شیشه چارجوب 6 تا 32 میلیمتر
 • قطر شیشه لنگه‌های پنجره در مدل‌های قاب تخت (recessed) و قاب نیم تخت (semi-recessed) 6 تا 32 میلیمتر

گزینه‌های طراحی

 • روکش‌ها در بیش از 50 رنگ و دکور و یا بصورت آلومینیوم آنادایز شده عرضه می‌شوند

تداوم

 • همگون با موازین حفظ محیط زیست بخاطر پروسه تولید با صرفه‌جوئی در مواد تشکیل‌دهنده
 • سیستم سافت لاین 58 تقریبا به میزان 100% قابل بازیافت می‌باشد.

مشاوره خوب توسط متخصص پنجره

ساختن ساختمان‌های نو و همچنین تعمیرات ساختمان‌های قدیمی‌تر بر اصول اعتماد استوار است. در این خصوص قابل اعتماد بودن طرف مقابل امر مهمی بشمار می‌آید. در صورت داشتن سوال در زمینه درب و پنجره، ما بعنوان شرکت تخصصی VEKA در تمام موارد با جدیت و آگاهی بسیار شما را راهنمائی می‌کنیم. به تخصص حرفه‌ای ما و به تکنیک مدرن پنجره‌های با کیفیت آزمایش شده اعتماد داشته باشید.

[i] با حاشیه عایق

وکا 58
وکا 58
وکا 58
کاتالوگ وکا 70 را در لینک زیر بخوانید.
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه عایق کویر یزد می باشد. طراحی و بهینه سازی سایت: شرکت پارسا - Enfold Theme by Kriesi