پنجره‌های با کیفیت وکا VEKA برای خانه ما

پنجره‌هایی با مارک معتبر و با طرح جذاب سافت لاین

وکا 58
لوگو وکا

پنجره‌های مدرن یو پی وی سی باید خواسته‌های متفاوت و بسیاری را برآورده سازند: این پنجره‌ها باید با هر نوع معماری هماهنگ باشند، از نظر عایق بودن مطمئن بوده و برای سال‌های متمادی استحکام و قابلیت کاربرد نامحدود خود را حفظ کنند. همه این خواسته‌ها را سیستم پروفیل سافت لاین 58 ساخت شرکت وکا VEKA در عمل برآورده می‌سازد.

این پنجره‌ها با عرض مقطع مونتاژ 58 میلیمتر و قاب نازک خود، از طرفی این امکان را فراهم می‌کنند که نور زیادی وارد اتاق‌ها شده و از طرف دیگر همزمان بخاطر محفوظ بودن در مقابل اتلاف انرژی و با تکنیک ایزوله چند محفظه‌ای، از شما در برابر باد، باران، شن و گرما حفاظت می‌کنند.

ساخته شده از پروفیل کلاس A شرکت وکا با دیواره‌های بسیار قوی، مطابق استاندار صنایع آلمان به شماره DIN EN 12608، که از بالاترین استانداردهای کیفیت محصولات اروپا محسوب می‌شود، پنجره‌های سری سافت لاین 58 ترکیبی از خوصوصیات خوب صرفه‌جوئی در انرژی، طول عمر، استحکام و ایمنی بسیار بالا را عرضه می‌نمایند.

طرح شیک

پنجره‌ها جزء مهمترین عناصر تزئین دیوار و نمای خارجی ساختمان محسوب می‌شوند. در این خصوص سیستم سافت لاین 58 طیف تقریباً نامحدودی از گزینه‌های طراحی را هم برای ساختمان‌های نوساز و هم برای تعمیرات ساختمان در اختیار شما قرار می‌دهد.

این سیستم، طراحی و ساخت هر نوع پنجره، اعم از پنجره‌های مدور، مشبک و یا پنجره‌های قوسی را بدون مشکل امکانپذیر می‌سازد. این پنجره‌ها با تعداد زیاد قطعات مکمل و پروفایل جداگانه خود، این امکان را فراهم می‌کنند که هماهنگی منحصر به فرد با هر نوع ساختمان عملی شود.

وکا سافت لاین