پروفیل وکا آلمان 

شرکت وکا آلمان در سال 1937 فعالیت خود را آغاز نموده و یکی از بزرگترین کارخانجات تولید UPVC در جهان می باشد. سری 60 و 70 این پروفیل با توجه به کیفیت بسیار بالای آن محبوبیت بسیاری دارد.وکا پروفیلی است که با شرایط آب و هوایی خاورمیانه سازگاری دارد رنگ آن تغییر نمی کند و تغییر شکل نمی دهد.

پروفیل وکا دارای لمینیتهای مختلف می باشد که در صورت نیاز کارفرما می تواند از لمینیت با طرح های مختلف استفاده نماید. و یا بر روی آن امکان رنگ آمیزی هم وجود دارد .

پروفیل وکا قابل خم شدن است و همچنین این امکان را دارد تا به اشکال هندسی برای پنجره های خاص استفاده شود و به خاطر کیفیت مطلوب این امکان رادارد تا از شیشه های بزرگ برای نمای زیبا در آن استفاده شود .

و برای تمام مناطق آب و هوایی ایران مناسب می باشد.قابل ذکر است که وکا در حال حاضر سری 82 و 90 را هم در حال تولید دارد . که هنوز وارد بازار ایران نشده است .

گروه عایق کویر کار خود را با پروفیل وکا آلمان آغاز کرده است و پروژه های متعددی هم در مناطق مختلف ایران با این پروفیل اجرا کرده است  لذا این پروفیل در سبد کالا عایق کویر می باشد.و در صورت تمایل می توانید در قسمت پروژه ها بازدید نمائید .

گروه عایق کویر به همراه پروفیل وکا آلمان آسایش و آرامش را برای منازل شما به ارمغان می آورد .