پرسان صنعت

شرکت پرسان صنعت آریا در سال 1385 فعالیت خود را به عنوان نماینده فروش یراق آلات GU آلمان در ایران آغاز نمود و پس از بدست آوردن موفقیت های روز افزون، موفق به اخذ نمایندگی انحصاری یراق آلات سیستم آلومینیوم شرک GU در ایران گردید. در حال حاضر این شرکت با پرسنل مجرب خود در ایران، آماده ارائه خدمات فروش و پس از فروش وهمچنین تامین کلیه نیازها و قطعات مورد نیاز پنجره های آلومینیومی و پی وی سی و نما را از انبار مرکزی خود دارد.
این شرکت با توجه به پیش بینی و شناخت و روند رو به رشد بازار به سمت سیستم های نوین آلومینیوم و نما، و پس از بررسیهای لازم و با استفاده از تجربیات موفق گذشته خود در خصوص فروش و خدمات پس از فروش ماشین آلات، مصمم به شروع همکاری مشترک به عنوان نماینده انحصاری شرکت Emmegi ایتالیا در ایران گردید. Emmegi ایتالیا بزرگترین و معتبرترین کمپانی تولید ماشین آلات کار بر روی انواع پروفیل های آلومینیوم ویو پی وی سی و نما دردنیا میباشد و شرکت پرسان صنعت آریا توانسته است با بهره گیری ازمهندسین مجرب در بخش فروش و خدمات پس از فروش بخش وسیعی از بازار تولیدکنندگان صنف درب و پنجره های آلومینیومی را به خود اختصاص دهد.
در سال 1394 پرسان صنعت آریا، با توجه به نیاز بازار به ارائه سیستم های نوین و اروپایی انواع پنجره، نما و ورق و همسویی با سیاست های شرکت و تمایل کمپانی معظم ETEM، یکی از معتبرترین تولید کنندگان پروفیلهای آلومینیوم تصمیم به تاسیس دفتر مشترک، جهت گسترش همکاری ها را نموده و با توجه به حسن سابقه وشناخت بازار، تولیدکنندگان وکارفرمایان و مشاوران زیادی را جذب محصولات خود نموده است. این شرکت در حال حاضر آمادگی انجام و ارائه کلیه خدمات فنی لازم، در خصوص پروژه های مختلف مشاوران و کارفرمایان گرامی را از طریق تیم فنی و با سابقه خود از دفتر ایران دارد.
شایان ذکر است که شرکت پرسان صنعت آریا در قسمت یراق آلات، ماشین آلات و پروفیلهای آلومینیوم با بهره گیری از مهندسین و کارشناسان زبده در تمامی مراحل اعم از مشاوره، نظارت فنی، نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش در کنار شما بوده و آماده ارائه خدمات هر چه بهتر می باشد.

GU-logo