نصب خوب پایان کار است

همیشه در همه جا صحبت از این است که برای یک پنجره خوب باید پروفیل ، یراق ، اندازه گیری ، تولید آن خوب باشد اما فراموش نشود که یک پنجره خوب موقعی مزایایی خود ار نشان می دهد که یک نصب خوب و ایده آل داشته باشد .

بهترین حالت برای نصب این است که از ملزومات درست و استاندار برای نصب استفاده شود که به اختصار مواردی را برای شما بازگو میکنیم .

  • حداقل فاصله نصب پیچ های روی فریم پنجره بسیار مهم است و بهتر است فاصله نصب پیچ ها از گوشه های پنجره 15 سانتیمتر و فاصله بین پیچ ها 70سانتی متر باشد.
  • پنجره نصب شده باید حتما تراز نصب شود به دلیل اینکه وزن بالای شیشه های دو جداره ، هنگام بازو بسته شدن پنجره فشار بر روی پروفیل وارد میکند ، وزن شیشه دو جداره استاندارد در هر متر طول بین 25تا30 کیلو خواهد بود و برای همین یک نصب خوب نصبی است که پنجره تراز باشد. در غیر اینصورت پنجره از وضعیت طبیعی خود خارج می شود و علاوه بر نازیبایی که به ساختمان می دهد به مرور زمان خاصیت آب بندی و هوابندی خود را نیز از دست می دهد .
  • بعد از تزریق فوم بین فریم آهنی و پروفیل upvc با فاصله چند روز چسب سیلیکون روی فوم دوباره تزریق شود تا پوشش خوبی را ایجاد کند زیرا فوم در برابر نور خورشید آسیب پذیر است .

در همین راستا گروه عایق کویر از نیروهای مجرب برای نصب استفاده کرده است تا پایان کاری با کیفیت مطلوب داشته باشد.