مزیت پنجره دوجداره

در پنجره دوجداره فضای خالی بین دو جام یک لایه عایق را تشکیل می دهد که اتلاف انرژی گرمایی را به طور قابل ملاحظه ای کاهش می دهد، پنجره دوجداره این فرصت را فراهم می آورد که مصرف سوخت به حداقل برسد.

در گروه عایق کویر ما با استفاده از به روزترین تکنولوژی وماشین آلات و همچنین همکاری با شرکت های شیشه شناخته شده و صنعتی همواره تلاش می نماییم تا در راستای اهداف بلند مدت خود که حفظ منابع طبیعی و سرمایه های کشور است گام برداریم.

انواع در و پنجره دوجداره ساخته شده توسط گروه عایق کویر نقش قابل ملاحظه ایی در مصرف بهینه سوخت و انرژی خواهد داشت.

استفاده از در و پنجره دوجداره مدرن استاندارد ،کار آمد و خوش ساخت بی شک تجربه ای فوق العاده و خاص را در زیبایی، رفاه و کاهش هزینه ها برای شما به ارمغان می آورد.

مزایای پنجره‌های دو جداره

  1. عایق مناسب در برابر گرما و سرما
  2. مانع نفوذ گرد و غبار، دود و آلودگی‌های محیطی
  3. عایق صوت تا ۵۵ دسیبل
  4. تنوع اشکال بازشو و شکل پذیری متناسب با معماری و فضای ساختمان
  5. مقاوم در برابر نور خورشید
  6. مقاوم در برابر خوردگی و پوسیدگی
  7. قابلیت نصب یراق آلات استاندارد

طرح تعویض پنجره دوجداره

میزان اتلاف انرژی از در و پنجره یک ساختمان می تواند تا 40% کل انرژی را هدر دهد بنابراین برای صرفه جویی هرچه بیشتر انرژی و کاهش مصرف سوخت و در عین حال افزایش راحتی بیشتر ،بهتر است پنجره های فرسوده و قدیمی با انواع پنجره دوجداره با طراحی کارآمد و عایق تعویض گردد.

گروه عایق کویر همواره تلاش می کند تا در طرح تعویض پنجره دوجداره از برترین تکنولوژی و ماشین آلات و استانداردهای تولید،  بهره بگیرد که پاسخگوی  انواع شرایط جوی در خاورمیانه از شمالی ترین نقاط کشور تا جنوبی ترین جزایر در خلیج فارس باشد.

پنجره UPVC