مقاومت بالای پروفیل یو پی وی سی در پنجره های دو جداره

مقاومت پروفیل یو پی وی سی

مقاومت پروفیل یو پی وی سی

یکی از تفاوت های اصلی پنجره های دو جداره یو پی وی سی با مدل های معمولی مقاومت پروفیل یو پی وی سی و استحکام بالای آن در پنجره های دوجداره میباشد. ساختار این پروفیل ها متشکل شده از دیواره ها و کانال هایی که به صورت عرضی و طولی در هم پیوسته هستند. که این ساختار قوی باعث افزایش مقاومت پروفیل یو پی وی سی شده است.

مزیت طراحی خاص در افزایش مقاومت پروفیل یو پی وی سی

در بعضی موارد به منظور افزایش مقاومت پروفیل یو پی وی سی و همچنین افزایش ایمنی، استحکام، نصب راحت تر و تکنیکی یراق آلات و پیچ ها از پروفیل های 1،5 میلیمتری گالوانیزه که متناسب با کانال های پروفیل یو پی وی سی می باشند استفاده میشود. در طراحی پروفیل ها از فضاهای خالی استفاده شده که سازه را تبدیل به باکس های تو خالی کرده. این تکنیک باعث شده تا وزن کلی پروفیل ها در حجم سازه پایین آمده و در نتیجه آن مقاومت خمشی و استحکام پروفیل بالا برود.

مقاومت پروفیل یو پی وی سی
مقاومت پروفیل یو پی وی سی

مزیت های فیزیکی و شیمیایی پروفیل های یو پی وی سی

اگر شما در ساختمانی مرتفع زندگی میکنید انتخاب پنجره های یو پی وی سی را به شما توصیه میکنیم. زیرا به دلیل طراحی خاص پروفیل های پنجره دوجداره که در بالا به آن اشاره شد، این پنجره ها در عین سبکی از مقاومت بالایی برخوردار بوده که مناسب با فضای کل سازه شما میباشد.

منبع: upvc plus