تعویض در و پنجره های قدیمی

تعویض در و پنجره های قدیمی

اگر قصد دوجداره کردن شیشه پنجره آهنی یا معمولی را دارید، بهتر است بیشتر فکر کنید. این عمل کاملا هزینه ای از دست رفته بدون کارایی تلقی می شود و تعویض شیشه تک جداره با شیشه دوجداره در پنجره های آهنی و معمولی موثر نیست.

پنجره های آهنی یا فلزی منافذ زیادی دارند

هنگام تعویض شیشه تک جداره با شیشه دوجداره پنجره های معمولی نکته ای را مدنظر قرار دهید. اینکه یکی از مهمترین اصول عایق بندی چفت شدن کامل اجزای ثابت و متحرک در درب و پنجره هاست. پنجره های فلزی چند قسمت دارای منافذ زیادی می باشند:

  • محل اتصال شیشه به فلز
  • محل باز وبسته شدن درب یا پنجره آهنی

بعلت وزن و فشار زیاد فلزات، بازشوی پنجره آهنی طوری ساخته شده که با فریم اصلی فاصله داشته باشد. این فاصله موجب عدم عایق بندی نسبت به هر چیزی خواهد شد. حتی اگر از لاستیک یا چسب های یک طرفه برای درزگیری این قسمت ها استفاده شود، بدلیل فشار زیادی که لنگه بازشو هنگام بسته شدن ایجاد می کند، پس از مدتی لاستیک یا چسب فشرده شده و کارایی خود را از دست می دهند. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که وقتی در کنار درب و پنجره معمولی یا فلزی قرار دارید، جریان باد یا سرما و گرما را کاملا حس کنید.

نتیجه برای عایق کردن پنجره های قدیمی تنها راه موثر تعویض آنها با پنجره های مدرن UPVC یا آلومینیومی میباشد و هرگونه هزینه کردنی به غیر از این بیهوده و ناکارامد میباشد.

اینستاگرام ما را دنبال کنید.

در و پنجره

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشاوره تلفنی پنجره دوجداره

برای مشاوره رایگان پروژه های نوساز و تعویضی و اطلاع از قیمت در و پنجره دو جداره از ساعت 8-17 با شماره 43082-021 تماس حاصل فرمایید.

یا شماره خود را در فرم تماس با ما سایت ثبت فرمایید تا با شما تماس گرفته شود.

قالب وردپرس نوین وب ساز دوربین مداربسته