نمایندگی ها

نمایندگی ها

دنیای امروز به طور چشمگیری به عرصه تنگاتنگ رقابت صنایع مختلف و متنوع بدل گشته است که موجب گسترش تنوع کالاها و ایجاد بازارهای رقابتی تنگاتنگ میان تولید کنندگان گردیده است. بدون شک فعالان صنعت ساختمان و سازندگان کالاهای مرتبط، از این رقابت مستثنی نخواهند بود. لذا با توجه با توجه به گستردگی فعالیت ها و محصولات و همچنین با توجه به استقبال چشمگیر از تولیدات با کیفیت و متنوع برند عایق کویر، این شرکت به صورت تدریجی اقدام به اخذ نمایندگی از افراد مجرب در امر فروش و نصب در و پنجره های UPVC و آلومینیومی و توری پلیسه کرده است. این شرکت توانسته است در بیش از 30 شهر و 15 استان کشور اقدام به جذب نمایندگی ها و افراد مجرب نماید و همچنان در صدد همکاری با مشتاقان این صنعت در شهر و استان های فاقد نمایندگی می باشد.

1

نمایندگی یزد

2

نمایندگی لرستان

3

نمایندگی تهران

4

نمایندگی هرمزگان

5

نمایندگی سمنان

6

نمایندگی کرمانشاه

7

نمایندگی مازندران

8

نمایندگی همدان

9

نمایندگی مرکزی

10

نمایندگی گیلان

11

نمایندگی بوشهر

12

نمایندگی سیستان و بلوچستان

13

نمایندگی کرمان

14

نمایندگی خراسان

15

نمایندگی قزوین

جهت دریافت اطلاعات مربوط به نمایندگی ها بروی شهر مورد نظر خود کلیک کرده و از طریق صفحه مربوطه اطلاعات تماس با نماینده مورد نظر خود تماس حاصل فرمائید. همچنین جهت اخذ نمایندگی گروه عایق کویر از لینک زیر استفاده کنید.

پنجره upvc ثابت

برای مشاوره رایگان پروژه های نوساز و تعویضی و اطلاع از قیمت در و پنجره از ساعت 8-17 با شماره 43082-021 تماس حاصل فرمایید.

یا شماره خود را در فرم تماس با ما سایت ثبت فرمایید تا با شما تماس گرفته شود.

قالب وردپرس نوین وب ساز دوربین مداربسته